Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz kalanchoe #622 üzenetére

    Szia!

    Én ezt rendeltem hozzá:
    [link]
    Jó kis vékony, de masszív, jó a fogása és túlér picit a készülék vastagságán, ami esésnél jól jön. Nem a kijelzőre esik. Kivágások tökéletesen megvannak, kamerán is kicsit túlér, tehát ha leteszed, akkor sem a kamerára teszed, hanem a tokra.

    Fólia esetében pedig ezt a megoldást alkalmaztam és jól tettem:
    [link]
    [link]

    A második link egy cikk róla. Pár perc alatt megcsinálják, persze ez akkor jó, ha van a közeledben Media Markt. Arra kell még számítani, figyelni, hogy ha megcsinálják, utána nem használhatod a telefont pár órát, nem rakhatod tokba és nem érhetsz a fólia részhez, meg kell várni a száradást. 6000 Ft, ami nézőpont kérdése, hogy sok vagy kevés, szerintem megéri. Ha véletlenül marad is alatta buborék, száradás folyamán automatikusan eltünik. Ami még fontos tokbarátként kell kérni a fóliát, hogy a szilikon tok ne szedje fel a szélén a ClearPlex fóliát. Ez azt jelenti, hogy a kijelző leges legszélét kihagyják.

    Én ezeket tudom javasolni.

    Ja és én a szilikon tok és a ClearPlex fólia mellett mindig is bebújtatós tokban hordtam a telefonjaim, de azt nem kellett vennem, jó a régi is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák