Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OgKush

    senior tag

    válasz BatchMan #24 üzenetére

    Szerintem a google drive-al ami irodai szett jár, simán jó, ingyenes és az irodai munkákra tökéletes, ( adatvesztés sem áll fent, automatikus mentés meg hasonlók) Én ezért se használok office-t mióta van google drive.

    Játszani konzol, és tablett ami maradni fog... akármennyire nagy gamer az ember, befogják látni, hogy konzolon is lehet bill+egér kombóval játszani ( mondjuk a játékok, nem tudom mennyire támogatják, de ez részlet kérdése)

    Átlag usernek 100%ig elég lenne egy android, netezésre, filmezésre, zenélésre, képnézegetés, néhány dokumentum szerkesztése, játszani... És ha belegondol az ember, 3-4 éve még azon ment mindig az ugatás, hogy minek bika gép egy átlag usernek, hát nem kell, és mostmár egy tabletet olcsóbban megkapunk mint egy használható pc-t..

    Persze nem fog az ember a tabletten terrákat másolgatni, főleg, hogy terjed a felhő, és pl a google drive , meg a google play nekem ezért is tetszik, hogy ha van net, elérem az összes fileomat, ha meg valamit a tablettemen szeretnék tárolni, benyomom, hogy offline is elérhető legyen, letölti, és kész.

    Specifikus feladatokra ugyanúgy megmarad a pc, videó szerkesztés, programozás, ps, meg egyébb komolyabb dolgokhoz,

    Mindenesetre, elég jó irányba halad ez az egész ipar, kezdenek a dolgok helyükre állni, hogy úgy mondjam..
    Csak felejtenék el azt, hogy pc-t akarnak csinálni egy tabletből..
    Vagy akkor ha már ennyire ezt nyomják akkor vegyenek példát ubuntuékról, és egy olyasmi megoldást csináljanak..

Új hozzászólás Aktív témák