Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz Speedricsi #25 üzenetére

    A galaxy s-em már rengetegszer nézte meg a földet/bentont/padlót és semmi baja nincs (még karc se). Volt iphoneom is, arra vigyáztam így nem tudom mi lett volna a földetéréskor (de pl. a szintén egybe öntött htc legend 1,5m zuhanás után karc nélkül megúszta, egyedül az lcd tört ketté a feszültség hatására). Inkább legyen műanyag és szétszedhető, mert nincs olyan aki ne ejtené el a telefonját.

    Amit pedig senki se feledjen, sokáig a samsung szállította a kijelzőt az apple-nek, akkor is fikázták a koreaiakat?... Az alma nem is gyárt kijelzőt, nofefe :)

    A hírnek +1. Jó lenne egy full hd 7-es tab win8-al karácsonyra :)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz kutkut #34 üzenetére

    Gondolom irodában dolgozol.
    Én kertész vagyok, folyton a mocsokban, vízben úszik minden, kiesik minden zsebből, ha akarok se tudok vigyázni rá :) Anno a iphone 3G pár hónap után tiszta mocsok és por volt már belülről (szétszedtem és kitakarítottam - nem könnyen...)
    (a tab-ra pl. tudok vigyázni, mert az nem a zsebben van, így lehet óvatosan is bánni vele - ennek ellenére 2x nézett már földre de tokban)
    A notira viszont még ennél jobban is vigyázok :)

    Amúgy régóta keresek már ütés/víz álló okostelefont ami megegyező tudású, de még senkinek sem sikerült gyártania :(
    (mind gagyi felbontású tft, nem túl erős hw, stb..)

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz Everman #147 üzenetére

    Ha már csomagolás, a lenovo legalább gondol a környezetére :P
    A sok műanyag, festék stb stb... mind csak növeli a környezeti hulladékot.
    A karton a legjobban újrahasznosítható csomagolás, így még több száz lenovo lehet benne a jövőben. A macbook csomagolásból hegyet építenek majd.. :(

    Persze, gusztusos dolog a csomagolás, csak éppenséggel én nem egy dobozt veszek, hanem egy technikai kütyüt, ami benne van.
    Pl. speedshopban én mindig csak csomagolás nélküli termékeket veszek, hiszen úgyis kukába landolna...

    A samu pedig lelopta a csomagolást. Hát ez van, mit lehet it tenni :D
    De ki az aki e miatt veszi meg a másik telefont? Mert az iq nuku aki a doboz alapján vásárol.

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák