Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz MK VII #546 üzenetére

    Leírtam neked én is legalább hatvanszor, hogy az elmúlt 5-6 évedet feldughatod a seggedbe, semmit nem jelent a jövő szempontjából egy olyan múltbéli időszak, amikor a piaci monopol helyzetben lévő vállalat (majd keress rá, mit jelent a kifejezés, hátha úgy könnyebben megérted) tökölt - mert megtehette -, ennek viszont vége. Nem vagy hajlandó felfogni, mert csak nyomod a süket baromságodat meg az atyaúristenkomplexusodat. Nem baj, érezd jól magad, az meg ne zavarjon, hogy ugyanaz fog történni, mint a mobiltelefonok terén. 5 éve még egymagos retkekkel járkált mindenki, ma meg már a belépőszinten is 4 (lassan 8) magos megoldások vannak. Volt rá szükség? Nem feltétlenül. Vevő volt rá a piac? Naná. Sz@rnak a fejlesztők az optimalizálásra? De még mennyire, megoldanak mindent erőből! A gyártóknak tetszik, hogy új termékeket adhatnak el? Háthogyafaszbane! Mindezek egyenes következménye az, hogy rohamos mértékben fognak elterjedni a 6/8 magos megoldások desktop fronton is, lévén, minden piaci szereplőnek az az érdeke, kivéve az olyan maradi fillérbaszókat, mint amilyen te vagy. A Q6600-ad nyitóára arányosítva a mai árakhoz képest mennyi volt, he? 30 ezer, mint egy R3 1200-é? Nagyon nem hiszem. Hol volt az mainstream?

    Hatalmas nagy arccal köpködsz itt, de egyetlen normális érved nem volt, csak lököd az elmúltnyócév (pardon, 5-6) f@szságodat. Úgy néz ki, minimnum a Jó Istennek képzeled magad, hogy majd te megmondod, merre menjen a piac, de jobb lenne visszább venni, mert a jelek szerint csak egy primitív fanboy vagy, semmi több.

    Az pedig, hogy másnak már régen leesett, hogy miről írkálok, te viszont csak a szűklátókörű f@szságaidat vagy hajlandó nyomatni, az már a te bajod. Részemről lezártam a veled való diskurzust, remélem a saját szinteden megírt válaszomat sikerül végre felfogni. Na Isten áldjon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák