Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobor

    aktív tag

    válasz Oldman2 #650 üzenetére

    Yxplayer free - inkább nem véleményezem

    AVPlayerHD - Nem rossz lejátszik mindent AC3 van - csak wifin üzemel, nagyon megterheli a médialejátszót

    Oplayer Pro - kezelőfelület túl bonyolult, nem mindent visz

    VidOn Player HD - A felülete ennek a legjobb, mindent lejátszik, FTP van, még a 4S-en is visszi a 720-at! - AC3 nincs, csak WIFI stream

    VLC for IOS Közepes menürendszer, jó kezelőfelület, FTP van - 2.3.0 tól felfelé nincs AC3, mobil neten mennie kellene, de mégsem, 4S-n működik???

    flex:player - ááááááá

    RockPlayer 2 - Hát ez nem az amire gondolnánk, sok mindent nem játszik le, már nem is nagyon emlékszem hamar kikukáztam

    MX Video player - lejátsza amit kell, csúnya kezelőfelület, semmi stream

    PlayerXtreme HD - lejátszik mindent, FTP van, AC3 van mobilnet is - a távoli stream vagy megy vagy néha mégsem, a leggagyibb mappa szerkezet, bonyolult

    Infuse 3 - jó kezelőfelület, mappa szerkezet Jubox-os, de ki lehet kapcsolni, FTP van, AC3 van, mobilnet működik, eddig mindent visz - drága

    Ezek csak az én igényeim alapján vannak kivesézve, akinek fontos az FTP stream és, hogy mobilneten is menjen annak Infuse 3, akinek wifi kell, vagy local és nem kell az AC3 annak VidOn Player HD, akinek kell az AC3 local + wifi annak AVPlayer HD.

    Persze ez csak az én véleményem, nem szentírás. Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák