Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #13 üzenetére

    Ez a Rootolásból fakadó garanciavesztés meg, hogy ki lehet nyírni vele stb.. szerintem akkora bulshit, hogy eszméleten. Mindenki ismer legalább 1 olyan embert aki nem esik hasra egy rootolástól.

    A Chainfire3D sem nyírja ki, csak simán nem működik. Tudom, végigpróbálgattam.. 4.04 és 4.1.2-en

    (#19) Abu85 Nemtudom, te hogy csinálnád, de nekem 4.1.2-őn is van Flash. Csak annyi, hogy nem gyárilag.. hanem le kell szedni playből. (nehéz dolog :B )

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #23 üzenetére

    Én fölraktam, mindegyik profilt kipróbáltam.. állítgattam benne mindent. De a célomat nem értem el vele.. A Settlers-t nem tudtam normálisan futtatni. Azonkívül hogy 20 percet elszenvedtem vele, semmi károm nem szárazott belőle..
    Csak 1 héttel később tudtam meg, hogy nem kompatibilis az ICS-vel és ami utána jön..

    A Google Play hozzászólásokat hagyjuk inkább.. semmiképp nem nevezhető komoly információforrásnak. Játékoknál oké.. De másban nem.

    (#22) Abu85 : Igen, azt tudom hogy maga a Rootolt telefon nem garanciás.. de ha valaki annyira béna, hogy rootolás közbe szép leírás után rossz kernert tegyen fel, vagy akármi.. és képtelen házi eszközökkel életre hívni, az megérdemli azt a kis kiadást ami azzal jár, hogy elviszi egy Sufni GSM boltba ahol Jig segítségével 5 perc alatt gyári állapotra hozzák vissza. Szerintem nem több 2e Ft-nál. (tanulópénznek is elmegy)

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #31 üzenetére

    Nem, ez tiszta paranoia.

    Minden egyes zsebrerakásnál ott a lehetőség, hogy félre csúszik és a beton fogja meg a telefont. Mégis minden áldott nap zsebre vágod.. kb. ekkora kockázatot jelent megrootolni egy telefon, és használni az ilyen plusz alkalmazásokat.

    Tök átlagos/alapvető műszaki ismeretekkel rendelkező 20 éves húgom, egy tőlem kapott link alapján (PH! fórumra mutatott) egyedül tökéletesen megrootolta az Xperia Mini Pro-ját, Sztereósította a videofelvételét, és frissítette a telefonját.. majd próbaképp tett rá egy főzött romot is. Elsőre nem jött neki össze, annyit segítettem neki, hogy "Akkor kezd előről.." Másodjára ment. Majd feltetettem vele a Titanium backup pro-t és megmutattam, hol tudja törölni azokat a gyári vackokat amiket soha nem használt.. és nem is fog. ...És törölte, és nem vágta haza... Pedig nem nehéz olyat törölni (csak egy pipa) amitől a rendszer használhatatlanná válik.

    Szóval igen. Paranoia.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #38 üzenetére

    Najó, mindegy.
    Személy szerint egy mérnöki végzettséggel rendelkezőtől több talpraesettséget várok. (Mérnöki karra járok..)
    De ismétlem, különösen tehetségesnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy hazavágjon így egy telefont. Sőt, igazából 1 esetről se hallottam-olvastam még ,hogy ezzel végleg tönkretett volna bárki is egy telefont.. Mivel fizikai módosítás nincs, így helyrehozhatatlan kár sem keletkezhet.
    De megéri piszkálni.. mert sok olyan dologtól megtisztíthatod a telefont, amire semmi szükséged.. jobban magadra formálhatod. Sebességben, üzemidőben is javulhat. A főzött romokat meg sem említem.
    Persze azt eltudom fogadni, hogy neked Gyári állapotban is tökéletesen megfelel.. és nincs igényed többre/jobbra/szebbre. Nem zavar a menstruációs naptár és a kalória/lépés számláló.. esetleg 5 féle béta gyári app. 3 Féle online bolt.. stb. Mert van ilyen, nincs ezzel baj.
    De Arra fogni, hogy veszélyes meg tutibukta meg égés meg nehéz meg stb-stb.. Botorság.
    Nem csak nekem működik tökéletesen, hanem mindenki másnak is.

    De befejeztem. Megértettem, hogy te semmiképp nem akarod belátni, hogy az általad elképzelt realitás ebben a témában egyszerűen nem reális.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz vicze #42 üzenetére

    Dehogynem :)
    Annakidején kb. (14 évesen) egy Motorola V550-ra tettem rá a V600 softját. (Utána Egy mezei E398-ra a.. hmm na erre már nem emlékszem, de tudom hogy ez valami fehér zenés kiadásnak az swjét kapta meg.) És pár vakmenün kívül simán ment.. és menne a mai napig ha az aksi még betöltené a szerepkörét. :)
    Sajnos túl "korán" csöppentem bele a Symbian világába, ott meg nagyon nem volt ugrálási lehetőségem(meg nem is tudtam) eleinte. (7610 és 6600 korában) Meg az más volt.. De szép idők voltak ezek.. Ejj.

    D750 ből csináltam K750 mert az a sok T-s téma meg ilyenek... fúúj. Gondolom nem bonyolultabb a W800 se, ha már ugyan az a készülék mint a 3 típus. :U

    T68i A világ egyik legszebb telefonja szerintem. Sajnos nekem csak a T310i volt ami lényegében ugyan az csak olcsobb, és csúnyább.

    (a mai napig nem tudom, hogy mi a különbség a 68i és 68 között)

    (Még nem mondtam le a T68i-ről. Ha találok egy új állapotban lévőt, tuti megveszem :D)

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #55 üzenetére

    Nem tudom, hogy milyen Típusról beszélünk, de S2-S3-Note1-Note2-nél vannak a Wanamlite romok. Amik lényegében gyári romok, kicsit kipofozva.. (annyira stock ,hogy a TouchWiz rém is rajta van, plusz pár extra tudással, stabilabban, jobb üzemidővel, és teljes kies támogatással) Neked is valami hasonlóra van szükséged szerintem :)

    (#52) vicze1 Most igen, de tényleg kicsi az esélyed, hogy hozzám hasonlókba fuss :)
    Irigy vagyok rád.. mert neked van T68i-d :D De nekem viszont van "Kamerám" hozzá, kis kék Bőr/műbőr tokban bibibii ;]

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Cassi #58 üzenetére

    "Az NV ugyan most egyértelműen vezet az asztali GPU-knál"

    Igen?? És mégis mitől ennyire egyértelmű neked?
    Szerintem meg pont, hogy nem..

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz CimbiX #66 üzenetére

    Hmm..

    Abszolút nem vagyok jártas az Asusok körében, de az alapelv úgyis ugyanaz, csak a programok mások. Elvileg.. ha Recovery menüből teljesen formázod a belső particiókat (a rendszerparticiót) , esetleg ha kívülről teljesen újraosztod a belső memóriát semmilyen maradványnak nem lenne szabad maradnia.. Mielőtt újra raktad a Főzött romot, wipeoltál mident?
    Olyan nincs, hogy nem megy.. annak mennie kell. Mivel a Recovery működik, nagy baja biztos nincs.
    Gyárbakban is utólag nyomják fel rá az oprendszert.. szóval biztos van megoldás

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák