Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #38 üzenetére

    Najó, mindegy.
    Személy szerint egy mérnöki végzettséggel rendelkezőtől több talpraesettséget várok. (Mérnöki karra járok..)
    De ismétlem, különösen tehetségesnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy hazavágjon így egy telefont. Sőt, igazából 1 esetről se hallottam-olvastam még ,hogy ezzel végleg tönkretett volna bárki is egy telefont.. Mivel fizikai módosítás nincs, így helyrehozhatatlan kár sem keletkezhet.
    De megéri piszkálni.. mert sok olyan dologtól megtisztíthatod a telefont, amire semmi szükséged.. jobban magadra formálhatod. Sebességben, üzemidőben is javulhat. A főzött romokat meg sem említem.
    Persze azt eltudom fogadni, hogy neked Gyári állapotban is tökéletesen megfelel.. és nincs igényed többre/jobbra/szebbre. Nem zavar a menstruációs naptár és a kalória/lépés számláló.. esetleg 5 féle béta gyári app. 3 Féle online bolt.. stb. Mert van ilyen, nincs ezzel baj.
    De Arra fogni, hogy veszélyes meg tutibukta meg égés meg nehéz meg stb-stb.. Botorság.
    Nem csak nekem működik tökéletesen, hanem mindenki másnak is.

    De befejeztem. Megértettem, hogy te semmiképp nem akarod belátni, hogy az általad elképzelt realitás ebben a témában egyszerűen nem reális.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák