Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Bull1 #23 üzenetére

    Én fölraktam, mindegyik profilt kipróbáltam.. állítgattam benne mindent. De a célomat nem értem el vele.. A Settlers-t nem tudtam normálisan futtatni. Azonkívül hogy 20 percet elszenvedtem vele, semmi károm nem szárazott belőle..
    Csak 1 héttel később tudtam meg, hogy nem kompatibilis az ICS-vel és ami utána jön..

    A Google Play hozzászólásokat hagyjuk inkább.. semmiképp nem nevezhető komoly információforrásnak. Játékoknál oké.. De másban nem.

    (#22) Abu85 : Igen, azt tudom hogy maga a Rootolt telefon nem garanciás.. de ha valaki annyira béna, hogy rootolás közbe szép leírás után rossz kernert tegyen fel, vagy akármi.. és képtelen házi eszközökkel életre hívni, az megérdemli azt a kis kiadást ami azzal jár, hogy elviszi egy Sufni GSM boltba ahol Jig segítségével 5 perc alatt gyári állapotra hozzák vissza. Szerintem nem több 2e Ft-nál. (tanulópénznek is elmegy)

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Bull1 #23 üzenetére

    Raktam fel ICS era utan is, egyszeruen nem mukodik es kesz. A rootolas meg a legtobb esetben a vilag legegyszerubb dolga. Attol, hogy te paranoias vagy, meg nem kell remhireket terjeszteni. Oda van irva, hogy ICS felett nem jo, ne probalgasd, ennyi.
    pre-ICS eraban alap dolog volt uj ROM utan CF3D-t felraknom, meg is van belole a premium, nem lassitott semmin, de cserebe a THD-s jatekok szebben futottak mint tegran...

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • FragMaster

    addikt

    válasz Bull1 #23 üzenetére

    Baromság, a hozzászólók háromnegyede meg látszólag jó, hogy megtalálja a bekapcsoló gombot. Egyrészt adreno200-on az egy dolog, hogy működik, de egy mai, de akár két évvel ezelőtti szemmel tekintve is lassú, buta gpu-tól mit vár az ember? Persze, hogy lassú.
    Másfelől szépen le van írva, hogy 2.3-ig kompatibilis, mert nem volt frissítve 2011 ősze óta. 4.0.4 alatt gnexen még működik, JB-n viszont a romot tényleg megnyekkenti, de egy factory reset simán megoldja.
    2.3-ig semmilyen kockázata nincs és erre is találták ki. A legtöbb telefonon nyom nélkül eltüntethető a root, aki meg nem ért hozzá az nemes egyszerűséggel ne csinálja.
    Jöhetne viszont egy frissítés hozzá, mert baromi jó kis program, Főleg így, hogy jóformán a tegra2 óta nem történt jelentős fejlődés a hardverben.

    [ Szerkesztve ]

    "FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Új hozzászólás Aktív témák