Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz fanti #42 üzenetére

    Csak annyit fűznék hozzá, hogy keress rá az egeres topikban, hogy hányan váltottak erről az elmúlt pár évben. Hulladék szenzor, idióta formaterv, nehéz, de legalább világít, meg egy elefántot meg lehet fojtani a kábelével.

    Nem sznobság jó terméket választani a rossz helyett, ennyiért meg bőven akadnak nagyon jó cuccok. De persze mindenki azt vesz, amit szeretne, csak a vaktában fikázást nem kéne erőltetni, ha fogalmatlan az ember. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fanti #42 üzenetére

    Én meg vettem Logi MX300-at HÁROMezerért (na, ilyet szeretnék még..), Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1a-t egy ezresért, máskor 2,5 ezerért. Intelli 1.1a-t 2,5 ezerért.

    Volt MX500-am kétezerért, aminek csak kábeljavítás és görgő kellett, MX510-em 3-ért, szintén kábeles. 4-ért patika Logi MX518 v1.

    Aztán kissé viseletes Razer Diamondback Magma (kis szütyővel együtt) 3 ezerért, makulátlan Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 5 ezerért (máskor 7-ért). 6-ért nem túl sokat nyúzott Ninox Aurorát, 6-ért vatta új Razer Diamondback 3G és Razer Salmosa.

    5-ért adtam el a tényleg alig használt, fulldobozos Roccat Luámat (hát, az Avago 3050 egy normálisabb firmware-rel a szódával még elmegyeget kategória, azért lehet vele ilyet puffantani).

    Ja, meg..

    De akár egy Logi G102 / G203 is 8, ill. 10 pénz vadi újan most, itthonról. Aztán még szóba sem került, hogy eBayről / amazonról miket lehet szerezni.

    tl;dr: Fele-harmadannyiért is jutottam már hozzá tényleg jó egerekhez. A sznobságnak semmi köze ahhoz, hogy valami elvégzi-e a melót vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák