Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Synthwave #44 üzenetére

    Kinek mi tetszik, szép az annak.

    Amúgy sajnos ipari hulladék kategóriába csúszott vissza az Asus TUF az alaplapok tekintetében. Pár éve még volt benne anyag és minőség is, meg persze ár is. De ők is rájöttek arra, hogy jobb a sűrű fillér mint a ritka forint, így lehet már venni TUF lapokat 40 alatt is.....mondjuk annyit is érnek sajnos.

    Egerekre kitérve.
    Fogalmam sincs, hogy miként lehet tönkretenni egy egeret. Én 48 éves leszek nemsokára, és 16 éves koromtól használok számítógépet és egeret. De soha egyikkel sem volt bajom, és rengeteg ismerősöm van akinek szervizeltem a gépét, náluk aztán tényleg volt mindenféle egér, de megfelelt a céljának mind.
    Az hogy milyen szenzor van benne?
    Megmondom őszintén, hogy ez soha nem érdekelt, mert az egér egy mutató eszköz és ha már egy görgő gomb is van középen, akkor ellátja a feladatát.
    És hogy meddig bírja az sem érdekel a tapasztalataim alapján, mert soha nem ment tönkre egerem.
    Nyilván azért Tesco gazdaságos egeret én sem használok, mert nekem nem áll kézre, recseg-ropog, nyiszorog a görgőgombja, stb...

    A legegyszerűbb dolog amúgy egeret venni, mert elmegy az ember az MM-be, ott ki van rakva vagy 30 darab és ki is próbálhatóak kézrátétellel. Gombok kattanási hangja, görgetés, mozgatás, stb....és innentől csak az egyéni ízlés, szimpátia, esetleges igények mint pl. oldalsó gombok, és a pénztárca kérdése az egész.

    Megyei kórházban dolgoztam programozó-rendszergazda-informatikus-hardveresként 17 éven át. A vége felé már 1200 gépünk volt, és természetesen mindig a legszutykabb olcsó tízkilós-zsákos kiszerelésű egereket tartottuk raktáron meg használtunk is, de abból sem kellett egy évben 100db-nál többet felhasználni csere miatt, pedig ott aztán sokan csak úgy rángatják az egeret hogy csak úgy füstöl, mert haladni kell a melóval.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

  • Daelion

    őstag

    válasz Synthwave #44 üzenetére

    G203 az nálam is alternatíva volt mert én is szeretem a kisebb egereket de a végén még is a bevált megoldásnál maradtam.

    Gond az,hogy nekem ez a bevonat dolog olyan feltétel mint pl neked a súly 'ami engem meg nem zavar' mert már elegem lett ~2 naponta egeret takarítani mert ráizzad a kezem és tiszta retek lesz.+Használni is nagyon kényelmetlen úgy.

    Ez a gondom megszűnt amióta ilyet használok és most már nem vagyok képes sima alap műanyag egereket használni.

    Itthon meg kb semmi nekem megfelelőt nem találtam értelmes áron és használt egeret meg nem veszek ha lehet.

    PMW 3325-nél meg nekem nem is kell több és ahogy nézegettem nálunk se nagyon raknak jobb szenzort ~10k vagy alatti egerekbe.

Új hozzászólás Aktív témák