Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiezTe90

    senior tag

    Nem csoda! Én utáltam a konzolokat, nagy pc fan voltam. De nehogy már ilyen árak legyenek a pc piacon. Vicc kategória ami ott folyik, már nem bírja az ember pénzügyileg. Rohadtul elegem lett eladtam az egészet, vettem egy ps4 pro-t azóta imádom. Nem kellene pc többet, maximum akkor ha az alkatrészek árai normalizálódnának.
    (Félve kérdezem meg, ezaz egész amiatt a sz*r bitcoin marhaság miatt van?)
    És szerintem már sokan vannak így mint én, hogy ők.nem fognak évente költeni erre-arra a pc-n, megveszik a konzolt és kész. A baráti társaságomból is páran így döntöttek.

    Egyre többször egyetértek Thanosal...

  • kiezTe90

    senior tag

    válasz Franklin #68 üzenetére

    Sok évig voltam pc fan. Fél éve váltottam ps4 pro-ra az első 2 hétben percenként a falhoz akartam vágni a kontrollert annyira béna voltam. (Destiny 2 betaban pl. szerintem azért nem lőttek vissza, mert szerintem már sajnáltak.)
    Mára ezen semmi nem változott... :)
    Nem igaz, azért sokkal jobban játszom, szerintem kényelmesebb is. Én nagyon szeretem, kb. 1 hónap alatt átszoktam.
    Fps meg egyéb huszárkodtam én is, azt bevallom őszintén eleinte utáltam. Szörnyű volt nézni. Mára már hála hozzászoktam, élvezem a játékot és azt az egyszerűséget, hogy megveszem, feltelepítem és megy a játék, szép képe van stb... Nem bántam meg a váltást, élvezem a játékokat és pont.

    [ Szerkesztve ]

    Egyre többször egyetértek Thanosal...

Új hozzászólás Aktív témák