Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munky

    őstag

    válasz TazLeacher #117 üzenetére

    Mot meg mi van? Kaptunk egy olyan kártyát, ami jó, hogy piros, de mivel is jobb, mint egy 8800GTS (mint mondjuk ami nekem van)? Az mindenre elég 1680-ig. A HD4850/70 is mindenre elég addig. 1920*1200-ba már kevés a GTS. Ezek a Radeonok is. Akkor miért is érné meg bárkinek cserélni? Ha meg nem éri meg, akkor mitől is olyan nagy durranás.... :F

    Tudod nem csak Te illetve a 8800 tulajok vannak a Világon. Akinek mondjuk 3 generációval ezelőtti kártyájuk van és szeretnék lecserélni azoknak a HD 4800-as széria kitűnő alternatíva.

    És miért olyan nagy durranás ez a VGA család? Többek között azért mert remek ár/érték mutatóval rendelkezik ha eddig nem tűnt volna fel...

    Az egy dolog, hogy Neked nem nagy durranás.

    Senki nem mondta, hogy 8800-ról mindenképpen váltanod kell. Egyébként ha a HD 4850 nem is a HD 4870 szerintem még GTS-ről is értelmes alternatíva.

    #132

    De mire mész vele? És erre még mindig nem tudsz válaszolni. Ezt már százszor kérdeztem tőled (is), de nem jött értelmes válasz. Mire mész vele, ha mire "beérik a gyümölcs", addigra már rég kevés a kártya? Ha egyszer le is hagyja őket addigra kb. az lesz az arány, hogy 88GT 4 FPS, HD3870 5 FPS. Akkor mire mész vele?

    Erre csak annyit, hogy ha nem tűnt volna fel akkor már ebben a tesztben is szerepel 2 olyan játék ami azt mutatja, hogy a gyümölcs már igencsak érik és meglehet, hogy hamarosan jön a szüret.... :U

Új hozzászólás Aktív témák