Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz potkem #64 üzenetére

    Nem kell hozzá hangkártya. Ha megnézed a videót (ami szerepel a cikkben) hallhatod, hogy a távvezérlőbe van integrálva (Maelstrom Audio Engine). Bővebben itt tájékozódhatsz. Nem újdonság, hisz a G35-höz sem kell és a Steelseries Siberia V2 USB-hez is jár.

    hadogabi1: Barracuda.nak van saját hangkártyája is. Azzal együtt mintegy 40k körül mozgott az ára - esetleg néhány akcióban ki lehet/lehetett fogni jutányos áron. Nem tudom még kapható-e :F

    Megalodon-nak én nem hallottam dobozhangját, de biztosan elfogult vagyok. Zenénél használhatatlan a 7.1, de egy mai játéknál (BC2) már valóban tud érvényesülni a térhangzás

    phanzetomox: a hiba javítva. 1700 megjelenítés és még senkinek sem tűnt fel :B Köszönöm az észrevételt. :R

    Roccat Kave jó választás, nekem is az volt az egyik kiszemeltem eleinte (ahogy már korábban is írtam). Talán az egyik legjobb ár/érték aránnyal bíró fejhallgató

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák