Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Normen1976

    csendes tag

    válasz atike #1 üzenetére

    Az elmúlt pár évben elkeseredetten keresek egy megfelelő klaviatúrát. Azok a rendszerek amikben van ledes világítás és a billentyűk környezete is világít valahogy zavarnak. Jelenleg egy olyan van az asztalon amiben csak a feliratok világítanak, de túl kicsik a betűk, nehezen látom őket. Sajnos nem tudok "vakon" gépelni, számomra fontos hogy jól lássam a feliratokat. Kipróbáltam pár ledes rendszert, ilyet is, olyat is de valahogy egyik sem az igazi. A fentebb bemutatott klaviatúra nem tűnik rossznak, de kissé borsos az ára. Valahogy nagyon hiányoznak a régi, fehér alapú klaviatúrák amiken hatalmas fekete feliratok voltak. Valahogy nekem azok jobban bejöttek, mint a mostanság divatos fekete (sötét) alapon fehér felirat. Amíg lehetett fehér alapú klaviatúrákat vettem, de mára nagyítóval kell már azokat keresni. Persze lehet még itt-ott kapni egy egy világosabb modellt, de a nem az igaziak. Jah.. lehet új szemüveg kéne :D és minden jobb lenne, de régen valahogy sokkal egyszerűbb volt jó minőségű, megfelelő kialakítású klaviatúrát venni mint most, pedig tizedannyi modell sem volt mint manapság.

Új hozzászólás Aktív témák