Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Kvg #83 üzenetére

    Ez már ilyen mókolás inkább, simán 8GB rammal kellett volna kiadni, de ahhoz a mem vezérlő nem tudom, hogy elégséges-e, illetve nem ennyiért adnák, hanem még többért, ami meg nem opció, mert így is túl van árazva, szóval....ez ennyi....

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • XuChi

    addikt

    válasz Kvg #161 üzenetére

    100-110 is sok érte! 5700 már van 116k-ért is. Ok gyári hűtés, de az 5700-ak gyári hűtése nem gáz egyáltalán szerintem.

    Ezeknek a kártyáknak max 85-90k lenne a reális ára a tudásához mérten. Szerintem :D

  • gaborw

    tag

    válasz Kvg #161 üzenetére

    "Szopó" hűtés egyàltalàn nem rossz vàlasztàs. Vannak előnyei is, amiket màr vagy 100x kibeszéltünk. Amúgy a pcx-ek, finoman szólva is egy vicc kategória. Az életbe nem bíznàm ràjuk, hogy a sajàt gépemet összerakjàk. Tény, belenézek néha a videójaikba, de csak azért mert kis hazànkba senki màs nem foglalkozik ezzel a témàval. Akkora oltàri "hülyeségeket beszélnek" néha, hogy az màr fàj. Teljesen alapvető dolgokkal nincsenek tisztàba.

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    "A kifejezetten negativ csak kritikat, egy adott bolt pontosan leirt nevevel keruld itt es barmilyen forumon lecci. Nem, szabad altalanositani."

    ezzel nem értek egyet, ott az ák, ha negatív véleményed van azt osztod meg, ha pozitív akkor pedig azt, elég egyértelműen adott bolttal kapcsolatosan
    biztos van akinek ufóékkal is van negatív tapasztalata, akkora forgalomnál az lenne csoda ha nem lenne
    de ha náluk valami x ft-ért és raktáron van, akkor azzal lehet kalkulálni az biztos
    aki "kuponozott" látta mekkora marhák találják meg őket, akkor is mindig két percen belül tudtam beszélni üfsz-szel telefonon, nem az automatát kellett hallgatnom 10 percig mint a legtöbb boltnál
    és az első bolt volt h úgy jött oda eladó, h nem akart rám tukmálni valamit amikor közöltem a szokásosat: köszönöm, megoldom, utána fél óráig dumáltunk
    persze ezek személyes tapasztalatok, ilyenből van az ák-n kb 80e, valószínűleg az már jelent valamit és nem "felszopkodás" ( :
    vizeséknél a d. utcai boltnál - ami már megszűnt - és talán karinthynál már álltam sorba, az sok minden csak nem profi, d. utcainál volt h az _utcán_ álltak az emberek mert már nem fértek az üzletbe , jó múltkor a karinthynál is már majdnem az utcán állt a vége, tiszta élmény volt tél közepén, egyszer akartam őket telefonon hívni, majd' 20 percig kellett hallgatnom az automatát ( : aztán jött üfsz-es, aki oda kapcsolt ahol már fel se vették...én már nem állok ott többet sorban az biztos és hívni sem fogom őket - ott attól volt rosszul legutóbb a srác, h merészeltem kérni minden termékhez külön számlát/garlevelet, direkt eleve úgyis rendeltem mindent -
    de ezek is csak egy ember személyes tapasztalatai

    lenox
    ha hoz egyet a mitulásbáti' jól megmérem ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • sb

    veterán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    Ezért is írtam, hogy hány esetem volt velük. Meg tettem szmájlikat, nem hiszem, hogy negatív voltam. :D
    Nyilván ez nem mérvadó, 1-2 eset. Bár az azért elmond valamit ha így kezelnek egy - a TV-s - esetet. De egyáltalán nem általánosítottam.

    Alza: visszavittem már pár cuccot, flottul ment, a rendelés/kiszolgálás is profi legtöbbször. De ott sem minden 100%-os. Van ott is elcseszett rendelésem, duplán fizetett rendelés, harmadszorra elintézett ügy, stb...

    Ez ilyen. Ahol "rendszerszinten" művelik a bénázást/átverést az általában ma már szerencsére ritka...

    szerk: Mondjuk konkrét esettel azt nem értem miért kellene kerülni a kritikát. Nem ez volt a cél, de ettől még adott eset tényekkel hasznos lehet. Az általánosítás nem az...

    Lenne pl. olyan esetem amiből nincs ügy, nem is nagyon lehet gyártani mert nulla fóruma van (fogyvédelmi hatóság meszűnt, gvh is ajánlgat, definit szabály-áthágás és bünti nincs, max éves pereskedések...) mégis tök hasznos lenne tudni, hogy adott bolt totálisan sz*rik a jogszabályi kötelezettségekre vagy csak teljesen inkorrekt. Utóbbi is olyan amit messze elkerülsz ha üzemszerűen végzik pedig semmi büntethetőt nem csinálnak. Szégyenlistára tudnak felkerülni... nulla értelme van.

    [ Szerkesztve ]

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz Kvg #311 üzenetére

    ugyan már chaser kollega csak magának akarja megtartani az árut és ezért beszéli le az embereket mert 10.én jön neki a fizu :DD :DD :DDD Addig meg ne kapkodjátok el előle ilyen jó áron xD

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

  • Kansas

    addikt

    válasz Kvg #326 üzenetére

    Attól függ, mivel játszik - egy Skyrim alatt pl. pont nem limitál egyik sem, egy Assassin's Creed Odyssey alatt meg az én gépem is köhög ha max grafikán akarom tolni, akár FHD-ban is, pedig a R5-3600/RX5700XT alsó hangon a dupláját tudja erőben...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #326 üzenetére

    doomról van szó - és nem arról ami még csak jönni fog -, azt ezek a hw-ek nem limitálják 60hz-en, ha meg nincs olyan monitor 32" 120/144hz amiért pénzt adnék, oledig az is bőven sok heti pár órára 60 hz-es monitorhoz
    ha sz@r életérzésed van keresd fel kezelőorvosodat vagy gyógyszerészedet (((( : nekem nincs, de köszönöm az érdeklődést

    Synthwave
    és láttam is eleget, ami ér valamit a samu qled, azt is mondtam, de az hajlított, úgy vagyok ezzel mint a noccsal', az én torkomon nem nyomják le, 200e ft meg pfff egy ilyenért, jó lesz nekem a 48-as oled is majd drágábban, de ott nem fogom azt érezni mért vertem rá el annyi pénzt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #332 üzenetére

    az a "csicska" intel alapon 3,6ghz és 4ghz all core boostol, 25e ft-ért, nagyon rossz ( :
    nincs 32" sík 1440p 75hz monitor sem, egy aoc van amit köszönöm meghagyok másnak, azon kívül semmi, csak 60hz-esek ilyen felállással, abból is annyi amit egy kezemen meg tudok számolni
    átmenetre ilyen monitorhoz a doomhoz 9400f+rx 570 páros simán jó, amíg nincs itthon a 48-as oled komolyabb vasat nem rakok össze mert felesleges - bár ha elgurul a gyóccer' igen, de monitorból akkor sem lesz jobb, mivel nincs -, ezeknek az ára meg alig megy már le, bármikor tudom cserélni mindenre IS :) csak ahhoz kell egy kijelző is ami mellé érdemes összerakni a vasat, az meg még nincs, tavasz meg egyre jobban, ilyenkor már dolgozni se szeretek annyira géphez ülni, nemhogy jáccani' ( :
    60hz egyébként engem nem zavart, ha megvan a fix 60 teljesen jó, csak legyen méret hozzá és minőségi megjelenítés, multi nem érdekel, ha multiznék akkor csak q3, régen is 60hz-ről nyomtam, túléltem - de nem mindenki ( : -

    szerk:
    nekem is volt "b@szó gépem", hát pfffff, bármikor veszek megint, csak nem szeretem a fölösleges dolgokat itthon, így is ramból 48gb van, van egy terás ssd-m a fiókban ami csak úgy van, azt is ki akartam próbálni ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #337 üzenetére

    megtették, olednek hívják, már csak a méreten kell faragni, egyelőre majd a 48-as lesz a "monitor" későbbiekben

    BerserkGuts
    ha már annyira elborulna az agyam akkor yt-on tenném - abból talán még pénzt is látnék valamikor -

    martonx
    ne dícsérj, mert pirulós fajta vagyok ((( :
    noccs' :
    azért elbarmolni a kijelzőt, hogy elmondhassák mekkora überbrutál jó méret/kijelzőarány van, hát, sztem ezt nem ficsörnek' hívják, hanem hülyének nézésnek

    ívelt kijelző:
    nagyon jó, megfelelő méret esetén
    egyszerű a matek: látsz egy képet, két szép szemed van, ők egyenként 2d-s képet látnak, amiből összerak az agy egy 3d-s képet, semmiféle görbületi halandzsa nincs, amit próbálnak előadni
    ívelt panelnél annyi történik, látsz egy képet ami már nem 2d - 3d-nek sem mondanám, de ahhoz van közelebb -, a két szem ebből is összerak egy képet, aztán majd lesz valami
    ennek az értelme az lenne, _ha_ tényleg nagy a kijelző, a szemed minden irányból ugyanakkora távolságról lássa a képet, "ölelje körbe" a perifériát, de ez nem 24", nem is 27", de nem is 32", 45-50" 21:9 uv-nál már biztos van ilyen szempontból értelme
    másik dolog, hogy a párhuzamosok kvázi megszűnnek, tehát médiára oké, cadezni érdekes lehet rajta
    és persze ficsörként' próbálják eladni, pedig ez csak a va panelek bénaságát hivatott kozmetikázni
    a látható felülete kisebb azonos sík panel méret esetén - talán ismerős a crt-k korából, csak azok domboróan görbültek, az lcd pedig homorúan teszi -
    és ildomos tökéletesen középről nézni
    ilyen apróságok

    ha szted ezek fóbiák én kérek elnézést ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • M107

    addikt

    válasz Kvg #362 üzenetére

    :R

    Öreg róka vagyok már az ilyen címek nem hoznak lázba :DDD
    Van mindkettő és nem vagyok egyik párti sem.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák