Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #332 üzenetére

    az a "csicska" intel alapon 3,6ghz és 4ghz all core boostol, 25e ft-ért, nagyon rossz ( :
    nincs 32" sík 1440p 75hz monitor sem, egy aoc van amit köszönöm meghagyok másnak, azon kívül semmi, csak 60hz-esek ilyen felállással, abból is annyi amit egy kezemen meg tudok számolni
    átmenetre ilyen monitorhoz a doomhoz 9400f+rx 570 páros simán jó, amíg nincs itthon a 48-as oled komolyabb vasat nem rakok össze mert felesleges - bár ha elgurul a gyóccer' igen, de monitorból akkor sem lesz jobb, mivel nincs -, ezeknek az ára meg alig megy már le, bármikor tudom cserélni mindenre IS :) csak ahhoz kell egy kijelző is ami mellé érdemes összerakni a vasat, az meg még nincs, tavasz meg egyre jobban, ilyenkor már dolgozni se szeretek annyira géphez ülni, nemhogy jáccani' ( :
    60hz egyébként engem nem zavart, ha megvan a fix 60 teljesen jó, csak legyen méret hozzá és minőségi megjelenítés, multi nem érdekel, ha multiznék akkor csak q3, régen is 60hz-ről nyomtam, túléltem - de nem mindenki ( : -

    szerk:
    nekem is volt "b@szó gépem", hát pfffff, bármikor veszek megint, csak nem szeretem a fölösleges dolgokat itthon, így is ramból 48gb van, van egy terás ssd-m a fiókban ami csak úgy van, azt is ki akartam próbálni ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák