Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #307 üzenetére

    jah igen, csak gaming x-et hallgattam meg saját füllel, elvileg az egyik legjobb 1660/s, nekem bőven hangos kategória, nem volt csapágyas, 1660 topikban is van aki nehezményezte, ebből is látszik nem egyformán hallunk
    két seasonic tpot vittem vissza, elsőnek disznó módon kerregett a ventije, focus 450, másodiknak enyhébben, passzívan nagyon jól ment, csak az meg szétbúgatta az 590-et ( : valakit ez sem zavar
    két olcsóbb evga-val jobb tapasztalatom van, de _nekem_ azok sem tökéletesek, úgyhogy csak azért fogok sokkal drágább tápot venni, hogy qssssssssban' legyen mindig, ahogy az 5500 xt-t is azért vettem, hogy qsssssban' legyen, nem érdekel h azonos áron azonos felszereltséggel ráver 10%-ot egy 1660, ha az hangosabb, ha meg jóval olcsóbb, de nem azonos a felszereltség - nincs backplate, nincs félpasszív mód, akkor meg pláne nem érdekel, a nitro megfertőzött mikor először megláttam és kézbe vettem ( : backplate nélküli vga-t már nem veszek, félpasszív módot meg a listaáron 43e ft-os zafír pulse 570 itx is tudta, és az abszolút belépő zafírnál

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák