Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz hugo chávez #139 üzenetére

    Elég sok hülyeség van ebben az írásban. Szebben nem tudtam kifejezni magam.
    A bf4 (bf3)-as bug egy rosszul használt dx parancs miatt van, ha jól értem, amit a mai napig nem tudtak kijavítani...
    Az api arra való hogy használják, segíti a programozót hogy könnyebben gyorsabban haladhasson a játékkal. A mantle is egy ilyen, ha jóltom semmi köze nincs a dx-hez.(tehát debugolni se azzal fogsz, hanem egyéb más toolokkal amik a videokari driverekkel dolgozik együtt)
    Van korlátja az apinak, de az nem stabilitás korlát,. hanem performance (vagy inkább performance esés)
    Frostbite egy motor, milyen szempontok mioatt a legfejlettttebb? Mert van benne api? Mit szólsz ahhoz, hogy én meg azt mondom hogy az unreal motor perpill a legfejlettebb és legelőrehaladottabb grafikailag?

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák