Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Áfogat

    csendes tag

    válasz Sinesol #134 üzenetére

    Szerintem egy kicsit megint más vizekre eveztünk, de legyen. Amiről Te beszélsz az egyes egyedül az EA, mint kiadó hibája, nem pedig az utolsó, -gondolom a cégvezetés szemében- "jobbágyként" tisztelt fejlesztőé. Márpedig itt ők lettek savazva. Gondolom a határidő fix, a keret és a feladat adott, a profit előre bekalkulált. Azért nem véletlen az EA, mint cég, szerintem többségében rossz megítélése PC-s berkekben.
    Nézd, az hogy melyik a legjobb multis, lövöldözős széria az persze egyéni érdeklődéstől is függ, de azért a Battlefield sorozat ott van a legjobbak között a többség szemében. Szinte mindegyik másra helyezi a hangsúlyt, ennek megfelelően, gondolom, más motor is kell az adott célra. Lehet tök ugyanez a játék CryENGINE alatt sokkal jobb lenne, de az is lehet nem (szerintem nem, de ez magán vélemény). Ezt hozták ki, és igen, a 4-es kezdete igen csak tűréshatárokat feszegetett, de ettől a véleményem nem változott, ezért elsősorban a kiadó a hibás. Lehet persze az ő álláspontjukat is érteni, csak azzal egyetérteni nehéz.

Új hozzászólás Aktív témák