Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morty1987

    csendes tag

    válasz Franklin #180 üzenetére

    Valami bajod van a Suzuki Lianával? Nagyon jó kis autó amire kell az embernek arra pont jó... :)

    Megértem én a hogy a funkciót betölti mind a kettő - 4 kerék, 1 kormány 3 pedál és nem esik beléd az eső és nem fázol benne ha fűtesz....

    Közel sem erről van/volt szó... hanem arról ha már teszt, és valódi képet akarsz adni akkor add meg... ha meg csak felszínest akkor csinálj felszínes tesztet...

    "Akkor mindenki tisztán látna, az is, aki nem cserélgeti a komponenseket félévente."

    Hidd el ennek is megvan az előnye.... hiszen aki nem cseréli sűrűn az alkatrészeket, de nincs is nagyon otthon a világba de még is képet akar kapni mit is vegyen fia szülinapjára és baffák át a palánkon... de a eladóban nem bízik igazán hiszen az eladó az ő pénztárcájából él.... és az illető nem akar 20 órát eltölteni azzal hogy végig olvas 19887678647324724879247619789 oldalnyi tesztet és még kb 98732492873498723569287359 x 100 hozzászólást és ettől független lehet hogy koránt sem fogja tudni azt hogy miért is lenne spec jobb választás neki egy 7770 mint egy 6850....

    "Ez viccnek is rossz, hogy egy 2 hetes kártyát 4 éves kártyával teszteljék...."

    Ez is igaz... tény és való hülyeség.... de a fent leírtakkal vesd össze... :)

    "Aki ért hozzá, az tudja, hogy mit tud, aki meg nem ért és új kártyát akar venni, annak pedig megvannak a megfelelő topikok, ahol azok az emberek fognak válaszolni, akik értenek hozzá, hogy xy kártyától mennyivel gyorsabb az xy kártya, mert ha ide tudtok írni, akkor tudtok a megfelelő topikba tenni egy kérdést, ahol 5 percen belül válaszolnak neked és google-t sem kell használni, ennyi..."

    Sajna én hiába tettem fel megannyi kérdést nem sajnálva az 5 perceket, valamint nem sajnálva azt a több órát hogy megtaláljam helyettük a választ, holott ha 5 perces választ megkaptam volna, akkor nekem nem kellett volna órákat bújkálni a netet annak érdekében hogy az általam feltett 5 perces kérdés a hozzáértő segítségnyújtók 5 perces válaszát olvasssam.... hiába vártam 2 hetet az 5 perces válaszra a mai napig nem válaszolták meg.... akkor minek írjak 5 perces kérdést? :D

    "Aki ért hozzá, az tudja, hogy mit tud, aki meg nem ért...." pl szégyen vagy nem szégyen, de ismerek olyan embert kinek számtech boltja van/volt 3-4 éve már nem foglalkozik az egésszel mert már nem érdekli valamint inkább a családdal foglalkozik.... és ha most szeretne visszaszállni a ringbe igen csak sok lemaradást kéne pótolnia... tehát ért hozzá de még se.... illetve tanácstalan....hogy most melyik mivel is jobb... ideje, energiája nincs hozzá hogy utána olvasgasson a fent említett számtalan tesztet és hozzászólást hogy abból levonja a végkövetkeztetést : "Ha ő ugyan annyit nyom mint egy kacsa akkor fából van... következés képpen...."

    Én aláírom amit írtok hogy ne hasonlítsuk össze az almát a körtével, hiszen nem lenne célszerű... nah de honnan tudná eldönteni egy laikus hogy neki melyik lenne a jó ha ő csak szőlőt evett egész életében.....?????

    Kicsit hosszúra nyúlt... de látom már előre hogy sokan úgy sem értik meg.... vagy még mindig én vagyok a hülye... lehet hogy éjszaka nem kéne dolgoznom annyit? :D

    Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó

Új hozzászólás Aktív témák