Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    #4: én úgy értelmeztem, hogy alapból benne van minden technológia, így nem kell külön GSM és CDMA változatot szerelni a készülékekbe.

    #9: "Ez a jövő sajnos: hazamész, berakod a telefont a dokkolóba, aztán arról filmezel, levelezel, stb."
    ez miért sajnos? pont erről blogoltam valamelyik nap, szerintem ez nagyon is jó jövőkép, az embernek nem kell két kilós, aktatáskányi gépeket cipelnie, csak zsebrevágható telefon méretű cuccokat, miközben ugyanazt a teljesítményt kapja. 6 éve nincs desktop gépem, laptopot használok dokkolóval, el sem tudnám képzelni már az életem nélküle, egyrészt folyamatos a munka, nincs szinkronizálgatás, másrészt képzeljük el, ahogy a 17 kilós gépet cipelem be a hátamon munkába... :)

    #16: "Amúgy nem csoda hogy a dual snapdragon háttérbe szorult a tegra2 mellett..."
    én meg egyáltalán nem értem - és eddig sem értettem - ezt a hype-olást a Tegra körül, eddig semmit nem bizonyított, az első generáció simán elsorvadt, mert senki nem használta, a második egyelőre nem nyújt olyan teljesítményt vagy szolgáltatásokat, amitől nagyon hanyatt kéne dobnom magam, sőt.

    #17: "Akkor miért teszik bele a beállításokba?"
    látszik, hogy nem terveztél még szoftvert. :) minek külön kódot írni minden lehetőségre, amikor egy is megteszi? most, hogy a chipset is alkalmas rá, simán elképzelhető, hogy dual-antennával felszerelt kütyük is megjelennek majd és simán lehet velük GSM/CDMA hálózatok között barangolni. komolyan, néha nem értem az ilyen "minek ezt?" hozzáállást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák