Hirdetés

2017. október 19., csütörtök

(#1) Slack

Slack
(lelkes újonc)

Nagyon tetszetős darab. Ártól függően lehet beruháznék egyre.

(#2) BatchMan

BatchMan
(senior tag)

Legalább nem lehet a sarkára ejteni.
Sose vennék ilyet. Hordozható HDD vagy pendrive.

(#3) plömplöm

plömplöm
(senior tag)

Let the Light Guide You

Is the B80 connected? Is all your data transferred yet? The re-imagined LED indicator tells you at a glance! Its truly ingenious design with microporous laser cut aluminum allows the LED to shine through the top while keeping water and dust out; you won't know it's there until you put the B80 to work. Brilliant!

ez viszont menő. microporous materials have pore diameters of less than 2 nm. és 122cm military-grade shock resistant (MIL-STD 810G 516.7 Procedure IV transit drop test). biztosan nem lesz drága... :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4) Acélfarkas válasza plömplöm (#3) üzenetére

Acélfarkas
(tag)

Ha tönkrement lehet korongnak használni jéghokihoz. :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) pengwin válasza BatchMan (#2) üzenetére

pengwin
(őstag)

Szerintem hordozható eszközként az SSD sokkal jobb választás, mivel nincsenek benne mozgó alkatrészek.

Ettől függetlenül jelenleg sajnos a külső HDD a sokkal jobb választás ár-érték arány tekintetében, és még sajnálatosabb, hogy ez még sokáig így fog maradni. Ha a gyártókon múlik sosem fog közel kerülni egymáshoz a két technológia ár-érték tekintetében.

Üdv, Dani

(#6) twollah1976 válasza pengwin (#5) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Már elég korrekt védelemmel ellátott külső HDDket lehet venni.

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#7) scarabaeus

scarabaeus
(őstag)

Ha már korong, kihúzható kanóca is lehetne, feltekerve egy belső dobra :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#8) Kopi31415 válasza scarabaeus (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Jojó

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#9) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Inkább egy M.2 SSD külső házban. Miért kell a méretét korong szélességűre növelni? Kötve hiszem hogy oda is alkatrészeket zsúfolnának.

(#10) Acélfarkas válasza Dr. Akula (#9) üzenetére

Acélfarkas
(tag)

[Íme az m.2 SSD külsö házban]

Egyetértek, ez sokkal jobb.

(#11) RozogA87

RozogA87
(kvázi-tag)

Dizájnosnak dizájnos, de szerintem nem praktikus a kör forma.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#12) tecsu válasza RozogA87 (#11) üzenetére

tecsu
(őstag)

Nézőpont kérdése. Zsebben jobb hordani korong alakot, mint egy téglát - szerintem.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) Dr. Akula válasza tecsu (#12) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Egy vékony pendrivenál is? Mert kb. az lehet benne, nem hinném hogy a köralak ki lenne belül használva.

(#14) Acélfarkas válasza tecsu (#12) üzenetére

Acélfarkas
(tag)

Azért 7,5 cm átmáröjű korongot ami több mint 1 cm vastag, annyira nem kényelmes zsebben hordani, mint kb hasonló hosszú de csak 3 cm széles pendriveot, ami még vékonyabb is.

(#15) tecsu válasza Dr. Akula (#13) üzenetére

tecsu
(őstag)

Valamilyen szinten csak ki van használva, de a nagyobb méret is lehet praktikusabb, ha úgy már nem akad el a zseb gyűrődéseiben, amitől ha leülsz, kettétörik vagy kiszúrja a zsebet stb.
Ha abszolút nincs kihasználva a kör alak, ha csak középen átfut rajta egy stick, az tényleg gáz (lenne).

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#16) Lacok válasza twollah1976 (#6) üzenetére

Lacok
(őstag)

Én ezért vettem meg tőlük az Armor A85-öt

(#17) Maelephant válasza Lacok (#16) üzenetére

Maelephant
(újonc)

Miért baj a nem egyenkaptafa ipari formatervezés? Nekem tetszik.

Bocs, nem válasz, mellényomtam az "Új" helyett.

[ Szerkesztve ]

(#18) cuebler válasza Acélfarkas (#14) üzenetére

cuebler
(senior tag)

a fiókban/szekrényben történő tárolásról nem is szólva, ahol a kerek és gömbölyű tárgyak szükségtelenül sok helyet bírnak elfoglalni ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#19) Peter13

Peter13
(senior tag)

Nekem is tetszik. Nem tudom miért, és azt sem hogy mire tudnám használni, de ettől függtlenül szivesen látnék egyet az asztalon. Na, ilyen is ritkán van... :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.