Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brndtt00

    junior tag

    válasz Fruityloops #57 üzenetére

    GSMarena mért eredmények sem igazán szoktál tulszaturaltsaggal vádolni az újabb minőségibb OLED paneleket, általában őket olvasom MA-n kívül.
    De nyilván kinek mi, Xr és egy X3 pro tulaja vagyok mindkettő IPS és abszolút bőven tökéletes mindkettő számomra.
    Csak szimplán jobban preferelálom az OLED-et(szigorúan "Standard módban") de persze ez szubjektív, ezen kár vitatkozni. :R Szerintem mind az IPS mond az OLED azon a szinten van, hogy bőven túlmutat a mobilokon(mind kontrasztban mind színekben, sok embert nem láttam mobilon profin képet szerkeszteni ahol fontosak is ezek)

    PWM-ben igazad van, vibrál, főleg kisebb fényerőn, Én is sok embert ismerek akiknek szemük/fejük fáj tőle, a DC Dimming meg ront a szineken. Szerencsére én nekem nem okozott még bajt a PWM(bár boomer módon mindig max fényerőn használok mindent :DD )

    @Fall-N

    Igen, beégés a másik ami IPS mellett szól(illetve annak a hiánya), ezt aláírom. :R
    Nekem meg nem volt, de láttam pár szépen beégett OLED panelt, némelyik nem is kifejezetten extrém használat mellett történt

    [ Szerkesztve ]

    Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

Új hozzászólás Aktív témák