Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zelota33

    csendes tag

    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
    Mióta Mo-on elérhető, azóta elkötelezett XIAOMI fan vagyok, de most kicsit besokalltam. Ez a MIUI 12 nem egy sikersztori. Gyakorlatilag lehetetlen értelmesen használnom a telefont (POCO X3 NFC) az autóban. Az AndoidAuto (sokak által megénekelt) kínlódása a MIUI-val számomra már nem tolerálható. Navigálás vagy csak simán zenehallgatás közben (kábeles kapcsolatnál főleg) közben bejövő hívás elveszi a hangot az autó kihangosító fejegységétől és visszadobja a telefon hangszórójára (kihangosítás nélkül!), így gyakorlatilag semmit nem hallok belőle. Ezt csak szétválasztás/újracsatlakozás oldja meg, majd egy újabb bejövő hívásnál kezdődik a cirkusz előről. Plusz nekem - munkám miatt - elengedhetetlen a hívásrögzítés, ami szintén kilőve.
    Kacérkodok egy ideje a root-olással és a custom ROM-ok használatával. Ehhez szeretném a véleményeteket kérni. Fentiek (és persze a banki appok) problémamentes használata must-have, de egyéb nagy igényem nincs. Melyik ROM-ot javasoljátok (nem gamer vagyok, elsődleges a bug-free működés, NEM az extrém teljesítmény)?
    Szóval: banki app (UniCredit), built-in call-recorder (jól működő!!!), normális együttműködés az AndroidAuto-val...

    Előre is nagyon köszönök minden tanácsot/segítséget!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák