Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz erdoke #73 üzenetére

    'Mutass lszi 10 centinél nem mélyebb szatelliteket, amik a melléjük társított subbal és HM erősítővel 230-ért agyonverik ezt a hangprojektort' - mutatott, az se jó.

    ' Biztos vagyok benne, hogy ha jól belövöd, ez a rendszer is tud a tesztben tapasztaltnál jobb térhatást kelteni' - gondolom te sem hallottad. Én sem. De nem hiszem hogy tud, hisz aki ezzel 'beéri', az nem tulajdonít neki nagy jelentőséget; és még jellemzően sokaknál akinek van hátsó sugárzó, azok sem foglalkoznak azok jó elhelyezésével. Tehát az átlag soundbarosok egy 3 kattintásos varázsló lefuttatásánál többet nem tesznek meg a jobb hangért valószínű.

    ' Ha valakinek ezen két paraméter nagyon fontos, mi a búbánatos kokszos hócipőért akartok rátukmálni valami homokegyenest eltérőt?'
    Nem akarok. De ne mondjuk neki azt hogy tutifrankó a hangja és a térhangzása. Vagy 'szép' (pfujj) vagy jó - vagy drága :)

    'Vannak komolyabb lapos front sugárzók, de többe kerül egy pár, mint ez az egész rendszer... ' Ez jó, de olyat linkelt ami simán benne van a keretben.

    Különbözőek vagyunk. felőlem 60 colon is nézhetem a házimozit, ha valami silány hangú prüntyögőn szól. Legtöbbet 23"on nézem, mert hiába rakom az asztalra a 32"ost, annyival rosszabb is a képe (a szintén full hd felbontás és IPS panel ellenére!) hogy szinte felesleges. Másfél méterről nézem, így a hangsugárzók is kellő távolságban vannak már.
    Az elég könnyen lehet hogy jobb házimozi szetted van, de ez már elég korekt filmekhez, sőt, zenéhez is. Persze a Warfikkal köszönőviszonyban sincs, de az sztereóra van (hárman jegyezték meg amikor elhozattam az erősítőt: 'Úristen, tudsz róla hogy ez sztereóóó?' Hogyagyíkbane, hifihez, zenéhez véletlenül sem szeretnék HM erősítőt!).

    'Egy gyík 40-es Samu LCD pozdorja dobozokkal, vagy az előbbiek valmelyike a hangprojektoros cuccal?' Az én válaszomat már tudod.

    Próbálnék a tényszerűségnél maradni, és inkább óvatosan fogalmazni; akinek tetszik, vegyen soundbart, de ez egy dizájnos 2.1es szett, egy kis virtuális tuninggal, semmi több szerintem - én legalábbis itt kezelem a helyén, mert másutt nem tudom. A tévé hangjának feldobására tökéletes, de többet nem állítanék.
    :R

    szerk: (V) ó k u s, osztom. Páromnak az igazi mozi a házimozi, hüle pattogatottkukoricával, ahogy szörrándba csámcsogják a film alatt (ez engem **** idegesít hogy zabbanatni járnak oda az emberek, vagy lakásban is rájuk tör ez a feltétlen reflex).
    Nekem meg az a (házi)mozi, amikor a hd/full hd képet olyan hang mellett, türhető hangcuccon hallgathatom, amitől olykor feláll a szőr a karomon. Kocka vagyok? Lehet, de egy jó/korrekt film ilyen tálalásban számomra jóval hatásosabb/emlékezetesebb.
    A rendes mozi a hangerőre van optimalizálva, nem a 'tiszta' hangra; és a sok emberrel van még bajom; sokkal jobban élvezném nélkülük, csendben, mocorgás, csámcsogás nélkül :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák