Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    No ez az Edge nem egy designos jószág. Akkor már inkább egy kommersz notit lekerekített élekkel, vagy rendes TP-t bevált designal. Na de ez? Brrr...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Aslan #15 üzenetére

    Változás... Szép is lenne, ha ez lenne a TP-k változási iránya. Tudod h. miért van baja ezekkel a gépekkel az embereknek?
    Nem magával a géppel van baj, hanem hogy némi pluszpénzt akarnak bezsebelni a TP márkanév hígításával. Az egész Edge széria erről szól.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Ez érdekes volt, köszönjük.

    Az a külső borítás véletlen nem ugyanaz a gumis jellegű bevonat, mint az "igazi" TP-ken? Az ujjlenyomatokat pont úgy szedte össze, de a képről nem tudom biztosra megítélni.

    Az FN-ctrl gombok felcserélése érdekes, de már az 5 éves T60-amon is fel van cserélve, nekem nem volt másik laptopom eddig, szóval nem jelentett gondot a felcserélés megszokása, nem nyomok félre.

    A kijelző hátradöntése 180 fok fölé meg tényleg királyság, rám is csak néznek, mikor a T60 feláll az asztalon és rájuk néz. ;]

    Őszintén szólva ez az Edge nem rossz gép, de azzal nem értek egyet, hogy különösebben szép designja lenne, nekem elég snassz, semmitmondónak nézett ki. Mondjuk a TP-k baltával faragottságával sem értek egyet, de az hitvita lenne.

    Igazából az hiányzik belőle szerintem, hogy ki lehessen venni belőle a CD meghajtót (mégis csak ballaszt), mert az idő nagy részében nincs használva, és csak plusz súly, meg mehetne helyére második aksi, mint a többi TP-ben.

    Valamint eléggé pattogott a hang végig az adás alatt. A tömörítés okozza?

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz sutszi #44 üzenetére

    Nem értem, miért pont erre mondod, hogy annak való, aki nem szeret játszani, mikor ott van benne egy ütős Radeon. Ezzel a procival a képernyő natív felbontásában egészen biztosan nem lesz semmivel probléma, magas minőség beállítások mellett sem.
    Azt nem vágom, miért lett megemlítve a natív felbontás fölötti felbontás játékra a videóban.

    Amit írsz a játékokról, azt inkább a hagyományos ThinkPadekre lehetne elmondani, hiszen ott jellemzően Intel belsőt alkalmaznak, az Intelnek meg ezidáig nem nagyon volt érdeke használható GPU teljesítményt bepakolnia. Hála az AMD-nek, ez most változik.

    Egyébként ez a "nem játszok soha" hozzáállás csak addig tart, míg ki nem próbálja valaki a Minecraftot. Onnantól kezdve el lehet felejteni a Microsoft World világát. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák