Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #109 üzenetére

    Fálreérted. Az APU, mint egység egy nagyon jó és nagyon komoly újítás, és az egyértelműen a jövőbe mutató technológia, ebben teljesen egyetértünk. És Én is elgondolkodtam egy ThinkPAd EDGE x120e-en, de itt van egy ProBook 5310m, ami még megfelel mindenre itthon. Aztán mégsem veszek mert láttam közeleddról nem az x120e-t, hanem más edge-ket.

    Az APU-nak csak egy gondja van még ami miatt nem biztos, hogy jó döntés, az pedig, hogy nincs meg benne az Intel Centrino-hoz hasonló chip gyűjtemény, (ez nem jó megfogalmazás, de biztosan érted). Ahol minden intel, és nem nagyon van probléma. Ami nem tettszik pl a kiválasztott edge-ban ami lehet ennek a ProBook-nak majd az utódja, de nem most még. Az ez:

    Display Size: 11.6-in high-definition LED Anti-Glare (1366×768)
    Communications: WiFi Realtek 802.11bgn, Broadcom 802.11n abgn (Lan-ban jó, e Wi-Fi-ben?)

    Oda eljutott az AMD szerencsére, hogy saját déli hidakat alkalmaz, nem VIA-t, SIS-t, vagy éppen mást. De igazából, akkor lenne jó, ha lenne esetleg valamiféle Lan, WiFi is a tarsolyban, nem csak Déli Híd. Valamint az sem lenne baj, ha jóval erősebb CPU-kat gyártanának. Az E350 igéretes, de nem igazán lehet vessenyképes szinte egyetlen Intel chopel sem, az Atom-on kívül. A multimédia OK abból ötös. De az nem ennek a kategóriának a legjellemzőbb vonása.

    Az új Intel HD3000 pedig elég erős már, ha nem is annyira alkalmas multimédióára, mint az ATI 63xx, de HD videóra alkalmas lesz bőven.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák