Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Laca0 #135 üzenetére

    Youtube nálam is (WDTV live Gen2) érdekesen működik, egy csomo videót valami (isten tudja mire) hivatkozva nem játszik le, valami youtube védelem vagy nem tudom mi.

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

  • slecht

    aktív tag

    válasz Laca0 #135 üzenetére

    Szia!

    Először is, a Beállításokban a Hálózat menüben van egy olyan, hogy Transmission PT service, ez legyen bekapcsolva, utána indítsd újra a cuccot. Ekkor létrehoz a vinyón egy torrent nevű mappát. Ahova a torrenteket menti, meg itt van a settings.json fájl is amiben a Transmission beállításai vannak.
    A webes kliens címe alapból a lejátszónak kiosztott IP után a 9091-es port. (pl: http://192.421.1.234:9091)
    Ha még itt sem éred el, akkor lehet, hogy a menüben ki kell kapcsolnod a Transmission PT service-t, majd visszakapcsolni. Ha nem tudod visszakapcsolni, akkor valószínűleg sérült a settings.json fájl.
    Áramszünetnél nekem egyszer csinált olyat, hogy sehogy sem tudtam felébreszteni a torrentet, ezért kikapcsoltam a Transmisssion PT service-t a menüben, és törölnöm kellett a vinyón létrehozott torrent mappában lévő settings.json fájlt. Ha sikerül működésre bírni, akkor az legyen az első, hogy ezt a fájlt lemented máshova, így bármikor vissza tudod másolni, ha gond lenne.

    Még néhány jó tanács, (mert nem tudom mennyire vagy járatos ebben):
    - soha ne kapcsold ki úgy a lejátszót, hogy közben fut a Transmission, mert akkor sérülhetnek a letöltött torrentek és emiatt lehet, hogy újra elkezdi letölteni őket,
    - soha ne húzd le simán a vinyót vagy pendrive-ot a lejátszóról, ha nem választottad le. Mindig úgy csináld, hogy megnyomod az Eject gombot a távirányítón és a megjelenő menüben leállítod a "torrentes" háttértárat, majd vár kb 15 másodpercet és csak utána kapcsolod ki a lejátszót. Én, ha nem így kapcsoltam ki akkor mindig kaptam egy sérült fájlt (és persze ez a futó torrent volt, vagy a settings.json fájl.
    - Szerintem ne a WIFI-vel torrentezz, ha ilyen R6S-ed van, hanem kábellel oldd meg, ha lehet. Nálam a WIFI nem volt stabil.
    - Ha van okos telefonod, akkor tölts le rá programot, amivel tudod kezelni a Transmission-t. Androidra ajánlom az ATG-t, vagy a Remote Transmission-t. Nálam mindkettő teljesen jól működik.

    Bocsánat, hogy ilyen szájbarágós lett, nem nézek snkit hülyének, :N csak segíteni szeretnék. :K
    Remélem sikerül működésre bírni és olyan elégedett leszel vele mint én. :DD

    Ui.: Na például, ha már csináltak egy "teszt" videót,akkor ezt is tesztelhették volna benne, nem csak 50 percen keresztül szerencsétlenkedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák