Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z86

    őstag

    válasz lajthabalazs #15 üzenetére

    Nem olyan gyenge az a VGA, egy rakás új játékkal is megbirkózik magas beállításokon.
    Zene: persze mindegyik tudja, csak nem mindegy hogy MÁV hangosbemondó minőségben, vagy esetleg valóban élvezhetően
    Kijelző: sajnos a 42"-os notik még váratnak magukra, de addig is ott a HDMI port meg a nagy TV
    Hangszóró: elég kevés gépben van ilyen jó hangrendszer, ráadásul az 5k-s szettet nyilván macerás lenne magaddal cipelni.
    Renderelés: miért ne lehetne, nem fut el a program?

  • Kobe

    veterán

    válasz lajthabalazs #15 üzenetére

    ember, te baromira el vagy tévedve bakker....élből nem hülyézek le senkit első hszben, de neked majdnem sikerült elérni ezt a "megtiszteltetést" :)

    - a kijelző egyik ismérve a felbontás, a másik az a B+RG-LED es megoldás ami kategóriagyőztes kijelzőt farag belőle - baromi szép színek és a teljes adobe RGB spektrumot lefedni képes színhűség, amire ebben az árban ritkán van példa, esetleg a drágább üzleti, IPS paneleknél amiket kifejezetten mobil grafikai munkaállomásokba pakolnak.....

    - a hangszóróit k_rvára nem veri el egy 5 K-s szett, szintén kategóriagyőztes cucc, valódi mélyekkel és tiszta sztereó hanggal, ami képes rendesen megtölteni egy szobát - 10K alatti hangfalra lecserélni szerintem felesleges, afelett már érdemes

    - a zeneszerkesztést nem értem, egy komoly szaki nem notebookos hangfalon áll neki, de az asztali userek 99,9%-a sem rendelkezik olyan hangcuccal, aminek hiányát te a notebooknak rovod fel. Érdekes megközelítés :)

    - miért volna gyenge a videókártya ? azért mert nem egy 100 ezres asztali verzióval vetekszik? Ja, bocsánat, a "gyenge" VGA fullHD felbontásban képes vinni max beállítások mellett a mai TPS játékokat, és az FPS-ek sem okoznak neki gondot 1600x900 környékén, vagy fullHD ban némi kompromisszummal.

    - miért ne lehetne renderelni, illetve játszani ? újfent nem értem

    tipikusan az az ember vagy, aki közelről még csak nem is látta a gépet, ránézett a specifikációkra és megmondta a kvanagy truvájt, csak annak éppen köze nincs a valósághoz.
    Mondom úgy, hogy majd 1 hónapja játszok, fullHD filmezek, videót szerkesztek, zenét hallgatok a nem multimédiás gépemen. De nyilván én tévedek, és az én tapasztalataim a nem mérvadóak, elvégre csak ennek a típusnak a mindennapi használatán alapulnak, és nem a boltokban kirakott cetlin. Én kérek elnézést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák