Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H0lySh1t

    csendes tag

    Nekem ezek a közösségi dolgok, pont ilyen groteszk dolgok:

    Igazsághoz hozzátartozik hogy sosem voltam aktív közösségi ember, inkább csak figyeltem merre mennek a birkák. Ph-t is már jó pár éve figyelem, 1-2 hete rászántam magam hogy hozzá is szólok. Fészbúkról minap töröltem magam, igazából azt is csak kutatásra/turkálásra :D használom. Hozzászólni már nem tudtam meg nem is akartam. Pl van egy srác, aki minden dologhoz hozzászólt valami ikszdés baromságot, és ilyenkor közzösségileg is hülyét csinált magából az én szememben, szóval erre jó hogy megtudjam azt amit nem mondanak el :)
    Ha meg twitter akkor már inkább rss (életemben nem használtam egyszer tényleg kipróbálom). Én valahogy inkább ezekért a régi monokróm dolgokért vagyok oda, mint az irc, meg email, és szívesebben tanulok meg egy linukszos wi manuált, vagy trackerrel bitzümmögéseket ritmusossá teszek.
    Elsöre tényleg jó fészbuk meg minden, csak amikor már átlátom hogy mire való akkor döntök és valahogy nekem nem tetszik ezekben hogy mindent kipakolnak magukról, az ingüket is amit nem vesznek magukra, a tartás nélküli embert meg nem igazán értékelem.
    Szóval én is inkább kiülök vízpartra a barátommal sörözni, vagy nyársalunk egy jót hegyódalba pincéné, mert sokkal emelkedettebb mintha a Bogrács klubbot lájkolnánk együtt egy légkondis napon.

    "Man is free at the moment he wishes to be"

  • H0lySh1t

    csendes tag

    Igaz mondjuk hogy van aki ésszel használja az fb-t meg a twittert, de én akaratlanul is posztapokaliptikát látok bele :S
    Egyébként én baromira odavagyok ezekért a kis fenszi gombokért, jól néznek ki és néha elöjön belölem a gyereklelkem, olyankor úgy megnyomnám, vagy ábrándozom hogy legyen még pár színes gomb :)

    "Man is free at the moment he wishes to be"

Új hozzászólás Aktív témák