Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atesz 666

    aktív tag

    válasz #32839680 #153 üzenetére

    -Az óra most így egy kiegészítő mondhatni egy második telefon kijelző amit az ember a karján ill a csuklóján hord és,hogy hogy nem pont azért találták ki ,hogy ne keljen állandóan előkotorni a telefont a zsebből vagy akárhonnan..

    -Pld az SW2 is csak az üzenet lényegi részét jeleníti meg pld: beágyazott képeket videókat nem ellenben a küldő nevét,tel számát vagy email címét igen..

    -Engem Qrvára nem érdekel,hogy mennyit fogyaszt, az SW2 met 3-4 naponta töltöm,és akkor mi van..?

    -Tudja amit elvárok tőle sőt még többet is,designban szerintem az eddigi legszebb

    -A csicsáról meg a sok értelmetlen funkcióról meg csak annyit,hogy az meg a samsung gógyija..azért én sem adnék egy fillért sem.

    -A színes kijelző meg azért nem felesleges, mert az SW2-re van olyan app,hogy a telefont a fejed felett tartva pld tömegben az órán látod a telefonkamerája által látott képet és lásd mit fotózol stb stb..

    -De gondolom ilyenekre az a szutyok pebble biztos nem képes..

    -És igen az okos óra csak annak való aki ki is tudja vagy akarja használni a benne lévő technológiát,nem azoknak az igényteleneknek akik leragadtak a 80-90-es évek szintjén.. :U

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Új hozzászólás Aktív témák