Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azeem

    újonc

    Szép napot/estét!

    Magam is mosógép vásárlás előtt állok és ebben kérném a tapasztaltak véleményét:
    Cél: átlagos használat (egyelőre) két fő számára, helyhiány miatt csak felültöltős jöhet számításba, A+++ és a megbízhatóság, lehetőleg hosszútávra.
    A fentiek miatt én az Electrolux, AEG felé tendáltam egyelőre, pontosabban ezekben a típusokban gondolkodom mint keresgélő laikus:
    - Electrolux EWT 1266 ESW (kb. 110ezer)
    - Electrolux EWT1366 HDW (kifutó, kb. 140ezer)
    - AEG Lavamat 61260 TLE (kb. 124ezer)
    - AEG L75370 TLE (kb. 160ezer)

    Ezek tükrében kérdezném: :)
    - Tudásra az Electrolux 1266 ESW úgy néztem megfelelne, ugyanakkor nem inverter motoros. Mennyire van értelme inverterest venni, ha az 30ezerrel drágább (Electrolux EWT1366 HDW)? Arra gondolok, hogy ha a motor tíz évig garanciás, de mondjuk az elektronika hajlamosabb elromlani... Minden terméknél alapból jár a 10 év gari vagy ez csak legenda és boltja válogatja?
    - Ezekben a modellekben mennyire szétszedhető a dob, mivel olvastam hogy ez a fontos szempont, hogy ne kelljen az egészet cserélni?
    - Közel hasonlónak tűnő tudás mellett, megéri egy húszassal drágább AEG-t venni Electrolux helyett, minőségben, megbízhatóságban?
    Ha egy 160ezres AEG nagy valósínűséggel és jó minőségben elkísér sok éven át, akkor kiadom rá a pénzt, de ha nem nyújt sokkal többet az EWT 1266-nál nyilván nem venném meg 50ezerrel drágábban, hiába az 1300as centri, a 7kg, és az inverter - úgy néztem ezek a főbb tudásbeli különbségek...
    - Ajánlanátok esetleg mást a fentiek helyett?
    - Electrolux EWT1366 HDW kifutó modell és csak egy cégnél lehet rendelni, központi cseh raktárból.. jól érzem hogy ebbe így nem kéne belevágni, esetleges garancia problémák miatt?

    Bocsánat ha dilletánsak a kérdések, ezekre nem találtam választ és
    Köszönöm az esetleges válaszokat :R

Új hozzászólás Aktív témák