Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egyedülülő

    őstag

    Az előző generáció nagyon hosszúra sikeredett, ezért az emberek már nagyon ki voltak éhezve a váltásra. Ez abból is látszott, hogy már az elején mennyire vették a ps4-et holott érdemleges játék mondhatni nem is volt még rá. Mindenestre a jelen generáció 10 éves életciklusát nem tudom mennyire tudják majd tartani.

    Abu85 (8): Megmondom őszintén szerintem hülyeség amit az nvidia állít a beállításokkal kapcsolatban. Max még egy ok amivel a gfe létjogosultságát bizonyíthatják. Nekem onnantól kezdve, hogy létezik a játékokban options menü, természetes volt mindig is, hogy változtattam a beállításokon. Hisz a pc pont arról szól, hogy max grafika. A hülye jóska is azért veszi a csilliós előre összerakott gépet, hogy maxon játszon. Arról nem is szólva, hogy a fiatalok egyre érzékenyebbek a technikára, még egy fokkal természetesebben igazodnak ki a kütyük világában, hisz ők már ebben nőnek fel. Látom a saját gyerekeimen, pedig még picik. Aki nem foglalkozik a beállításokkal az vesz konzolt inkább.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

  • egyedülülő

    őstag

    válasz Abu85 #12 üzenetére

    Tisztában vagyok ezzel a részével magam is. NES óta konzolozom is, szóval képben vagyok ennyire. Csak a playstation éra óta mindig álleejtés volt. Elég nézni az előző gent. Micsoda játékok jöttek, amik nem voltak pc-n és micsoda grafikával. Mindig az volt a menet, hogy megjelent a konzol és a pc kapaszkodott utána, majd behozta, megelőzte és jött megint az új konzol, így kezdődött minden újra. Ez most valahogy elmaradt. Nincs mit utolérni a pc-nek, sőt.

    "Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

Új hozzászólás Aktív témák