Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Viktor81 #287 üzenetére

    Köszönöm hogy kifejtetted a különbségeket, már világosabban látok a témában. :R

    (ettől még nem lesz ugyan 320k-m egy plazmára, de azért megnézem majd őket, mert a minőséget én is szeretem :) )

    DM-Fan : szintén köszönöm a választ :R , bár a példád számomra sántít, amennyiben leírtam azért azt is visszább, hogy egy TV megállhatna 250k körül, 700-ért átlagember szerintem nem veszi meg - én 100%, hogy nem adnék ennyit egy tv-ért, akármilyen szép is a képe - még akkor sem, ha a feature-lista 3 oldal :DDD

    ..és nem. Nem az a gond, ha adott termék fogyasztása X. Az a gond, ha azonos funkciót ellátó termék fele-harmada fogyasztással használható. Miért ? Fentebb írtam : ha nem figyelsz , akár havi 5-6000-el is nőhet a villanyszámlád, az meg már nem vicces. Az meg, hogy az "LCD -TV" képe minőségileg gyengébb ? Kérdés : fogod látni otthon, egymás mellett a két terméket ? (lcd vs. plazma) - válasz : nem. Azaz , egy terméket látsz, onnantól meg azt fogod "jónak" elfogadni, hiszem az van.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák