Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz elefant #3 üzenetére

    Jó de 1,6 millió már a "gazdag vagyok, megvehetem" szinten is bőven túl van, egyszerűen ökörség ennyiért TV-t venni. Főleg, hogy ENNYI PÉNZÉRT van olyan része a TV-nek ami nem kifogástalan. Ez szerintem egy vicc. Most ezért tuti megkapom majd, hogy csak azért mondom mert csóró vagyok (nem tőled), de valamivel kevesebb mint 1 évi nettó átlagfizetésért kapunk egy olyan TV-t amiben a médialejátszó egy darab sz*r, egyes funkciói nem vagy nem jól működnek, a hangzása meg teljesen átlagos. Mindezt ugye 4k-ban hogy nézhessük a felskálázott 1080p-t...

    De ha kiszakadunk a magyar valóságból akkor is kb 3 havi teljes fizetése egy átlagosnál kicsit jobban kereső nyugatinak. Ez ott is nagyon nagy pénz....

    Ráadásul aki tényleg filmániás, moziegér az ennyiből vásznat és projectort vesz. Főleg, hogy az 1,6 milliós TV-t vásárlók, de kis lakásban élők metszete nagyjából konvergál a 0-hoz...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák