Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz vjozsef #44 üzenetére

    Hagyja kend! Én már feladtam.
    Láthatóan a hivatalból fikázok mindent című történet, még mindig nagyon megy. A fikázás történelmileg nagy úr a magyar társadalomban. Érdekes, mert azt hittem ez a dolog a kocsmázással azaz a kocsmában kibeszéljük a világ dolgait, abbamaradt. DE nem! Csak úgy látom az ilyen típusú emberek gyermekei már nem a kocsmába járnak, hanem fórumokba. Ott legalább az alkohol gőzében elszállt a sok "magvas" gondolat, itt viszont nyoma marad...

    Láthatóan egy dolgot felejtenek el a kedves kommentelő kollégák. Azt, hogy minden relatív. Anno amikor vadul kerékpároztam, sokszor kértek tőlem tanácsot, hogy "jajjistenem milyen bringát vegyek?" Persze mindig kiakadtak, amikor nem konkrét gyártmányt és árat mondtam csípőből, hanem megkérdeztem, hogy kinek lesz, mire fogja használni??

    Ugyanez áll ide is. Láthatóan nem olyanok osztják az észt, akik masszívan játszanak ilyen-olyan játékot és tudnak okos dolgokat kérdezni, tanácsot adni, ki, milyet vegyen és ez milyen típusú játékosnak lenne jó. Az segítene olyanoknak akik mechanikusba most kívánnak beleugrani. Hanem olyan "hifisták" osztják az észt, akik már nem a billentyűzettel magával foglalkoznak, sőt! Lehet, hogy nem is játszanak, csak egy szép billentyűzetet szeretnének a nappaliba a TV elé és a fő kérdés az az milyen keycap-et vegyenek rá még 15-20 ezerért.... Ez két teljesen különböző történet.

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák