Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pintermiki

    csendes tag

    válasz Schuler888 #27 üzenetére

    De - és ez nem neked szól - ez nettó baromság! Ha a contentgyártó a tartalmát 360p-ben tölti fel, akkor ezek úgysem játszanak, erre utaltam abban, hogy a youtube-nak marhára nincs köze (sarkítva) az én felhasználói élményemhez. A contentgyártó által gyártott content az, amit elfogyasztok. ha az egy pixelhalmaz, azon a youtube sem tud segíteni! Tehát 4K, HDR és a többi varázsdolog úgysem játszik! Ha a content tetszik, vagy számomra fontos, azért nézem meg és nem érdekel a 4K, HDR stb... Főleg úgy, hogy ez kiszámíthatatlan, és semmilyen ráhatása nincs a youtube-nak, ahogy fent is írtam, a feltöltő 360p 720p stb felbontásban készít felvételt, vagy éppen egy ezer éves VHS kamerával, vagy egy olcsó androidos telefonnal, akkor a fentiek mennyiben növelik az én felhasználói élményemet? Ez olyan szinten parasztvakítás - mármint a telefon lista - hogy fáj! A tartalom attól még adott, és nem a youtube-on múlik, és ahogy előzőleg is írtam, már egy 10 éves telefonon is tökéletesen megtekinthetőek a youtube videók. Szóval a kérdés még mindig az, hogy igazából mi az értelme ennek az egész listásdinak a youtube részéről.

Új hozzászólás Aktív témák