Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Zsombors97 #69 üzenetére

    Képzel el, nekem meg a ROMISFILM tulajdonosan régi jó barátom, és így én is belelátok a munkájukba.
    De ők nem esküvői filmeket csinálnak...
    Két profi fotós barátom van, ők az esküvősök, és gondolom hogy a szakma nem véletlenül koronázta meg őket tavaly.

    "csak nem mindegy, hogy egy film anyagot másfél óráig vagy 6 és fél óráig renderel a géped. Ha neked nem számít az idő, akkor tök jó, én nem szeretnék 3x annyi időt ülni a render előtt"

    Szerinted a render előtt ott kell ülni? A vágás alatt igen, de a render előtt mi a fenének ülne ott az ember?

    "Vagy szerinted csak poénból vannak a piacon a Theadripperek ?"

    Nem, nem poénból, de értelmes Threadripper procit nem kapsz 1 millió alatt.
    És ugyebár az a fontos, hogy az ember tudja azt, hogy neki mi a legoptimálisabb ár/teljesítményben.
    Persze ezt kevesen gondolják át...

    "Úgyhogy jó lenne ha visszavennél az arcból, meg a személyeskedésből, mert egyrészt nem vagyunk haverok"

    Nem, hála a jó Istennek! Azért én megválogatom a baráti körömet!
    És te is vegyél vissza az arcodból, mert sokkal nagyobb mint a szakértelmed!

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák