Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Speed® #36 üzenetére

    A Mininél bennem felmerül a gyanú (lehet, hogy tévedek, csak a kép alapján saccoltam) hogyha egy igazán brutál VGA-t beleteszünk, akkor pont mindkét vinyótartót ki kell szedni... mintha rossz helyre esne az osztásuk. :F

    Nem tetszik továbbá, hogy a levehető oldalán is van lyuk, nem lehet légcsatornás hűtést szerkeszteni, mert "túl huzatos". A Lian LI (azon kívül, hogy kinézetre nem jön be igazán nekem sem) ebből a szempontból átgondoltabbnak tűnik.

    Be elől 2db 12 cm-es venti, ki 1 db 12 centis felül, 1 db 8 cm-es hátul, meg a többi a VGA hátulján kifelé. Táp alul, függetlenül szellőztetve. Semmi fölösleges luk. A vinyótartók jó helyen vannak kettéosztva. Persze túl drága lesz, mire ide ér... ...meg nem elég szép.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Integra

    titán

    válasz Speed® #36 üzenetére

    hahó, írom ide, hátha másokat is érdekel:)
    szóval a mini.. nálam így néz ki megtömve.
    tisztában kell lenni, hogy ezeket a házakat szerelni egy agyrém.. semmire sehol hely, ki kell találni a sorrendet, mind a ventik, mind a kábelek esetén, iszonyúan elegem lett már a végére és nagyon nincsen kedvem kivenni az alaplapot..
    mint látható, a táp alul van. szív levegőt, de ha több kell, talán érdemes két farúdra pakolni a házat, hogy több levegőhöz jusson. nekem egy darab ssd van csak a gépben fixen és fontosnak tartottam a légcsatornát a cpu számára. egy antec hdd swap fiók van az elejében, oda dugom a sata hdd-ket, ha használnom kellene.
    azért látszik, hogy nagy hely nincsen már..
    szerintem a hdd keretek kialakítása nem teljesen tökéletes, de a fractalnál sem az, de ez erősen szubjektív. a fractalnál ki van vágva az alaplap a cpu-nál, az antecnél meg nem. viszont mindenhol 12 centis venti van, illetve felül 20 centis.
    szép a háza, nekem tetszik, akkoriban ez volt összességében számomra az arany középút, a külső letisztultság, a szellőzés, zajcsillapítás között. sokáig válogattam amúgy az alkatrészeket is össze, hibátlan is, de az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy ha nem tudom rendesen lehalkítani a szellőzést elfogadható szintre úgy, hogy a cpu ne melegedjen nagyon, akkor házat fogok váltani és kénytelen leszek egy midi tornyot beszerezni, egy cooler master 960ii advanced-ben gondolkodom. de most marad így jelenleg.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák