Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz dezz #305 üzenetére

    "miközben saját maga is beleszaladt abba, hogy a kinézett új proci nem működik a lapjában, így ha gyorsabb gépet akar, le kell cserélnie az egészet. Ami így egy picit komikus."

    Miert lenne komikus, ha egyszer nekem semmi bajom ezzel? Vagy az ilyen szituk miatt vegyek inkabb AMD-t? :D Megjegyzem, amikor AMD-s gepem volt, akkor is szinte minden procicserenel csereltem alaplapot is, kulonbozo okbol, de leginkabb a foglalat vagy az FSB valtozasa miatt. Volt Duron-600, Athlon "Thunderbird" 1.2 (ezek asszem ugyanabban az alaplapban mentek), Athlon XP 2200+ (a magasabb FSB miatt itt mar alaplapcsere kellett), Athlon 64 3200+ (megint alaplapcsere, a Socket 754 miatt), Opteron 248 (megint alaplapcsere, a Socket 940 miatt), Athlon 64 X2 4400+ (megint alaplapcsere, a Socket 939 miatt) :) De regebben, a Socket 7 idokben sem volt egymas utan 2-nel tobbfele procim egy adott alaplapban.

    Mostanaban 2-3 evente frissitem csak a gepemet, addig viszont hozza sem nyulok. Ha Yorkfieldet vettem volna, ahhoz is uj alaplap kellett volna, de nem is gond, mert ha egyszer hozzanyulok a gepemhez, akkor jo esellyel a legtobb komponenst ugyis cserelem. Mint most: az i7-hez lesz uj alaplap, memoria, huto, vinyo (kinottem a 2x320 gigat), Blu-Ray iro (archivalashoz mar keves a DVD-iro), sz'al csak a videokartya, a haz es a tapegyseg marad. Bar me'g a videokartya es a haz cserejen is gondolkozom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák