Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    Ha elmarad (technológiailag) ha nem, egyelőre még az emberek 90%-ának fogalma nincs mi dolgozik a gépében. Ráadásul, szemben az atommal szerelt és milliószámra eladott netbookokkal a Fusion-ös netbookokat még mindig nem látom sehol (vagy lehet én nem nézem elég szaporán?) Szívem szerint, ha választanom kellene 5x inkább Brazos, mint Atom, vagy ARM csodák, de ha a jelenlegi és jövőbeni eladásokat nézzük, akkor végülis ki is van elmaradva kihez képest? Intel meg Atom mellett szól az, hogy ismerik a nevet és a terméket is, még ha gyengébb akkor is. De hány laikusnak mond az valamit, hogy "Fusion-Brazos-Bobcat-OpenCl-DirectCompute-OpenGl-ES-DirectX10.1" stb? Talán nagyot ugrott a világ és én vagyok lemaradva (kétlem) de emlékszem még 6-8 évvel ezelőtt is tucatszám jöttek be az üzletbe ilyenekkel, hogy "videóókártyát akarok venni" - "Ok. és milyet?" - "valami G-set, egy ismerősöm mondta az a jó és ő ért hozzá" - "Geforce?" - "Jaajaa asszem az, meg ilyen kék" - (Alapmodell kitesz/ár közöl, válasz:) - "úúristen, ez ilyen drága lesz??"
    Az AMD-nek iszonyúan be kellene reklámoznia az új Fusiont minden fronton és teleakciózni a világot, hogy a fejekben lévő gyapotföldet leégesse...

Új hozzászólás Aktív témák