Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Zoli_007 #4208 üzenetére

    #kieg

    Különbözö helyről rendeltem öket, mindegyikre ingyenes szállítás volt, és ennyibe kerültek:5.4 USD ; 5.48 GPB ; 22 USD. Az 5,4 USD-s Nillkin 9H üveg lehet hogy kamu de azt inkább csak kíváncsiságból rendeltem.

    Egyik nillkin: [link]

    másik nillkin: [link]

    Pistonból pedig több féle fülhallgatóval találkoztam:

    Találtam ilyet: XIAOMI Simple Version Piston Earphone -> ez 10$ ingyenes szállítással:

    [link]

    Ahogy utána néztem szerintem ez is eredeti lehet, a különbség az új Pistonhoz képest az, hogy nem olyan díszes a csomagolás, a mikrofon részének kicsit más a dizájna, illetve a Piston kábele a jack dugó és a mikrofon között harisnyázott, tehát meg van erősítve, ennek pedig nem.

    A bolt egyébként megbízhatóként van számon tartva a külföldi rendelések topicban.

    Végül nem ezt a fülest rendeltem mert 14$ volt a nuforce-om amivel teljesen elégedett vagyok (csak mikrofont hiányolok róla :) ), de lehet egyébként hogy fogok egy ilyen 10$-os simple versio piston-t is rendelni kíváncsiságból.

    1949deal-től rendeltem ami szintén megbízható bolt a külföldi rendelések topic szerint, de egyébként nem tudom miért innen rendeltem, mert pandawilltől akartam amit többen is ajánlottak itt :D Már késő volt amikor rendeltem.. vagyis korán :B

    Ja meg amúgy rendeltem egy telefont is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák