Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    Visszaraktam a 11-es androidot. A c44-es 12-es EU-s build nekem nem jött be az elmúlt 2 hét alatt.:
    - a kijelző automata fényerő szabályozása túl agresszív, nem tanult semmit ennyi idő alatt + mintha a pwm szabályozásba is belenyúltak volna negatív irnyba és az automata dc dimming eltünhetett,
    - kivették az egy koppintásra aktiválódó pár másodperces aod megjelenítést + bugos is az aod, mert van, hogy felemeléskor nem jeleníti meg az ujjlenyomat olvasó helyét - holott meg kellene 1-2 másodpercre, majd azt eltűntetni és csak az óra + értesítések maradnának,
    - ha a telefon a zsebben van és van bejövő hívás, akkor néha az ujjlenyomat + pin kód képernyője fogad a zsebből kivéve és először fel kell oldani majd csak úgy jön be a hívás képernyő + előfordul, hogy ha épp fel van oldva a készülék és csak a mini értesítés jelenik meg hívásnál, akkor a bekapcsgombra nem sötétül el mint korábban és vált át azonnal teljes kijelzős hívás megjelenítésre, hanem úgy marad - majd hiába nincs bepipálva, hogy "a bekapcsoló gomb fejezze be a hívást" - ha mégegyszer megnyomom, hogy a kijelzőt így kapcsoljam be, akkor már el is utasította azt,
    - az ébresztő óra egy kalap kaki lett - nem lehet lekapcsolni ébresztéskor mert elfelejti kirakni teljes kijelzőbe és a gombokra se reagál - telefon felold majd a kis értesítés lehúz és ott kikapcs,
    - a 24 órás aksi kijelzés megint kaki, de ez a 12-es droid sajátja - Pixel 6-on is utáltam. Itt legalább látni, hogy utolsó feltöltés óta mennyit ment a kijelző.

    Lehet nem tűnnek nagy hibáknak de idegesítőek és alap funkciók nem mennek normálisan egy csúcskategóriás telefonon - és a factory reset se segített semmit.

    Majd ha a C44 utáni build jó lesz akkor szóljatok - mellesleg fura, hogy 2 hét után se találja a gyári otát....

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák