Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Jelentem, megvan a McLaren :)

    "Kicsi" Note 10 után furcsa ez a baromi nagy tepsi, súlya is elég brutál, de majd megszokom.

    Viszont lenne gyorsan 1-2 kérdésem, amit nem tudok:
    - Spotify lock screen album art. Hogy a francba kell kikapcsolni? Samsungon sikerült, itt nem akar összejönni. Notifications menüben ki tudom lőni, de akkor a zenevezérlőt is kikapcsolja, az meg kell.
    - hogyan tudok speciális képernyő mentést csinálni? Pl a kijelző csak adott részéről, vagy pl több oldalast?
    - hogyan lehet a homescreen oldalait rendezni? Adott pl a kezdőképernyő, hogyan tudok tőle balra új oldalt hozzáadni?

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák