Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zo-lee

    aktív tag

    válasz Ronin00 #45 üzenetére

    Sziasztok!

    Kis reflektálás;

    "Story mission csak többjátékos módban(matchmaking)indul, vagy sehogy, nincs más opció!"

    Ez valóban így van, de - talán 1 hónap játék után - azt tudom mondani, hogy eddig csak sikeres küldetéseim voltak még random csapattársakkal is. Az, hogy a 3 másik csapattársad skippeli az átvezetőket, nem jelenti azt, hogy neked is kell. Csak akkor ugorja át az átvezető videókat a játék, ha 4 játékosból 4-en skippelik.

    "Az ingyen lovon és nyergen kívül ne nagyon számíts másra a játéktól, semmit nem ad rewardként(itemekre gondolok), mindenért fizetned kell( a craftolásért nem, ezen csodálkoztam is!)"

    Azért ez nem teljesen van így, bár tény, hogy a Twich prime próbaidejét kellett elindítani, de mi haverkákkal kaptunk ingyen ismétlő puskát, és téli kabátot, tekintettel a játékban uralkodó zord időre, és ajándékba kaptunk 150 dolcsit is, valamint a fejvadász szakma alap licenszét, amit később csak 10 aranyért (az alap fejvadászat kiváltásának áráért ) lehetett felfejleszteni. Ezen kívül folyamatosan érkeznek benefitek a játékba, kedvezményeket kapsz ilyen-olyan termékre a katalógusból, és bizonyos szintek megugrásakor a Rockstar is ad neked jutalmakat, amiket a postán vehetsz át. Ilyen-olyan itókát, dohányt, lőszereket, nyílhegyet, kincses térképet, amikkel a küldetésekért járó 20-30 dolcsi kb háromszorosát tudhatod magadénak.

    "Arany farmolás! Szakmát csak arannyal tudsz kiváltani.15 arany egy szakma!"

    Lásd fent, bár az tény, hogy az arany gyűjtögetése lassan megy.

    "A városokban is csak max. 1-2 féle küldetés lesz,a bounty hunter küldetésekkel együtt, amit ugye nem tudsz csinálni amíg nem kaparsz össze 15 aranyat és ki nem váltod!"

    Ezt is lásd fent. Ehhez még annyi hozzáfűznivalóm van, hogy ezért max kicsit nézni kell, hogy a Twich prime éppen milyen kedvezményeket biztosít.

    "A map nagy, ennek általában örülni szoktunk a játékokban.Egy idő után annyira nem örültem neki! Lemértem,egyszer 11 percen keresztül nyomtam a w-t, hogy eljussak A pontból B-be.A gyors utazás igazából félig gyors utazás, mert ahhoz, hogy gyors utazz először el kell lovagolnod a gyors utazás ponthoz és majd ott tudod kiválasztani, hogy hová szeretnél menni.Csakhogy nem mindenhol van gyors utazás pont!!!"

    Valóban, a klasszikus gyors utazás úgy működik, ahogy leírtad ... VISZONT: Játék közben ESC, ONLINE, és ott szépen tudsz tudsz gyorsutazni a nagyobb területek között mindenféle kötöttség, fizetési kötelezettség nélkül.

    Plusz egy ötlet: Van "autorun" -> a kamerát cinematic-ra állítod, és a ló követi a kijelölt utat. Annyi, hogy figyelemmel kell követni, ha esetleg farkasok támadnak meg, vagy esetleg elmegy melletted egy küldetés, pár állat, amit meg szeretnél csinálni / le szeretnél vadászni, akkor tudj reagálni.

Új hozzászólás Aktív témák