Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jancsiszeg80

    csendes tag

    Nekem is volt már Androidos TV-m, és sajnos egy idő után használhatatlanná lassult.

    Egyrészt a hardware alatta szánalmasan gyengének bizonyult. Ezen tudna segíteni - ha maga a "vas", amit én egy mobil telefon méretű modulnak képzelek el - szabadon lenne cserélhető.

    Másrészt viszont igenis a szoftver hibája, mert lehetővé teszi a letörölhetetlen vendor alkalmazások telepítését, amik csak a helyet foglalják, és egyre csak híznak minden frissítéssel, amíg végül már nem marad szabad hely. Aki Kodi-t használ lokális adatbázissal (a távoli media könyvtár adatbázist nem triviális beállítani), az hamar az látja, hogy elfogy a hely, nincs elég memória és már a hangerő állítás is másodperces folyamat.

    Ezen remélhetőleg egy EU-s szabályozás fog segíteni, aminek a bevezetése elvileg már folyamatban van, ami tiltani fogja az ilyen letörölhetetlenséget a nem rendszerkritikus alkalmazások esetén.

    Addig is úgy vagyok vele, hogy a lehető legbutább, de korszerű TV a legjobb. Csak TV adást kell rajta nézni, minden másra meg tökéletes a HDMI-portba dugott Amazon Fire TV Stick.

Új hozzászólás Aktív témák