Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    válasz Jadro #37 üzenetére

    hmm lehet, hogy hiányos volt, amit írtam.

    szóval a 400 perc/ a minimum 10-15k-s számla eddig is megvolt. ezért mondom, hogy NEKEM megéri. és még sokaknak is megérheti. az a havi 10 meg kinek sok, kinek kevés, de azért, mert ez nekem megfelel, az ne legyen már egyenes arányosságban a befolyásolhatóságommal/intelligenciaszintemmel.. internetezni is szoktam, HA lesz tethering (márpedig úgy tűnik lesz), akkor meg akár le is mondhatom az itthoni ADSL-t.. Mondom, egyedül az SMS-ek elküldésének hálozaton belüli volta ad okot szemöldökráncolásra - de még így is az egyik legemberibb csomag, amihez a T-Mobile Magyarország jóvoltából közöm volt/amiről eddig tudok. . . . . . Hozzáteszem: megint csak az én igényeimet nézve. Meg úgy általában, a szolgáltatás/ár hányados azért elég jó. Cégen belül is.

    egy összegben meg a 130 igen, sok, de az ne az Apple hibája legyen, hogy a Te céged másik szolgáltatóhoz kötelezte el magát, és az nem árulja a telefont. Most ezt ne vedd személyeskedésnek, de sokan kb ilyen háttérrel szidják olyan keményen a készüléket. ÉS azokat, akik örömmel használják.

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák