Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remittenda

    aktív tag

    válasz Ulkesh #83 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy miért nem képes valaki használni egy olyan egyszerű alkalmazást, mint az iTunes.
    Tekintve, hogy ha nem akarod nem rendezget semmit sehova, használhatod a megszokott könyvtárstruktúrádat (én is így használom).

    Ezt hol kell rajta beállítani?

    +1: ha manuális módban van (nincs automata szinkronizálás) akkor több géppel is tudom használni az ipod-ot, iphone-t? (nem jogvédett zenét) pl. munkahelyi gép és otthoni?

    "Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ulkesh #99 üzenetére

    "Nagyjából leírtad ugyanazt amit én... Vagyis, ha az adott készülék tudását ki akarod használni, akkor szükséged van a gyári programra, a sima másolgatással nem mész sokra."

    Nem mindegy hogy az adott, vagy minden egyes pc-hez kapcsolódó dologhoz, funkcióhoz muszáj külső program, vagy ahhoz kell a külső program hogy minden funkciót használhass beleértve a szinkronizációt vagy a mobilnetet. Elég nagy különbség, persze ha megint ügyesen fogalmazol akkor önmagad számára lehet nincs különbség.

    Az írásod második felében már teljesen kicsúszott alólad a realitás talaja, hiszen a legtöbb dolgot nem én írtam és nincs hozzá kötődésem, hanem a másik végletes divatfikázók véleménye, én sosem írtam kamu dolgokat hogy ezért meg azért szar a gép, mert sok szempontból előre vitte a telefonokat, például a kezelés gyorsasága és esztétikai kinézetének fejlődése az iphone érdeme. Bár az irónikus hangvételű megapixeles dolog meglepett, ennyire nem lehet valaki primitív hogy lenézi a másik igényeit, de elfogadom hogy neked tényleg csak a saját igényeiden és elvárásaidon alapszik az hogy egy készülék mennyire jó a föld egész lakosságának.

    De ez tényleg off volt, én csak kijavítottalak a külső programra vonatkozóan hasonlóan erélyes fellépéssel ahogy te kommunikálsz. Hogy on is legyek 4gb szerintem is halott ötlet, mivel videora is remek gép az iphone így csak szívnának vele a vásárlók, a minimális árelőnyért. 8gb simán kell, 4gb csak zenére elég kb.

  • Lirion

    addikt

    válasz Ulkesh #99 üzenetére

    "Értem. Akkor mostantól elismerem, hogy nektek van igazatok."
    Azt ismerd el, hogy félremagyarázol, hogy neked legyen igazad. Fájlátvitelről volt szó, zenék, képek, filmek felmásolásáról a kib@szott memoria kártyára, nem szinkronizálásról, de nem bírod megemészteni, ha nem neked van igazad, inkább nyomod tovább a baromságokat arról, hogy "ha az adott készülék tudását ki akarod használni, akkor szükséged van a gyári programra". Ha nem tetszik, hogy más gyártó értelmesen meg bírja oldani, hogy ne kelljen egy rohadt program sem ahhoz, hogy átrántsak rá fájlokat, akkor írjál petíciót az almának, hátha meghallgatnak.

    "Köszönöm, hogy rávilágítottatok ezekre a fontos dolgokra, ez tényleg illik a ph! fórumaiba és legfőképpen szakmailag teljesen korrektek...."
    Elég vicces lenne egy hasonló lista arról, hogy tőled mit lehetne tanulni, főleg, ha még jól el is túlozzuk a dolgot. Mellesleg csak úgy szólok, hogy igen-igen sok telefon van a piacon, amit ingyen el lehet hozni ugyanolyan feltételekkel, ahogy az iphone-t lehet 200$-nak kb. megfelelő pénzért, dehát ferdíteni kell, meg előfizus árakat kell független árakkal összehasonlítani, mert az úgy fair, ugye?

    [ Szerkesztve ]

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Peat;) #102 üzenetére

    "Nem mindegy hogy az adott, vagy minden egyes pc-hez kapcsolódó dologhoz, funkcióhoz muszáj külső program, vagy ahhoz kell a külső program hogy minden funkciót használhass beleértve a szinkronizációt vagy a mobilnetet. Elég nagy különbség, persze ha megint ügyesen fogalmazol akkor önmagad számára lehet nincs különbség."

    Nem tudom, de igazból nekem úgy tűnik te csűröd-csavarod a dolgokat, de mindegy :)

    Az én álláspontom az, hogy ha veszek egy eszközt, akkor annak a tudását szeretném teljes mértékig kihasználni. Jelenleg az összes készülékhez szükséges alkalmazás a desktop gépre, ha ezt meg is akarom valósítani. Innentől számomra érdektelen, hogy 1-2 funkciót elérek-e nélküle, vagy sem, ha az összeshez szükséges.

    "Az írásod második felében már teljesen kicsúszott alólad a realitás talaja, hiszen a legtöbb dolgot nem én írtam és nincs hozzá kötődésem"

    Nem, de azt állítottad, hogy én ferdítek, pedig ezekre reagáltam csak, innentől számomra egyértelmű, hogy Te ezekkel a véleményekkel egyetértesz.

    "Bár az irónikus hangvételű megapixeles dolog meglepett, ennyire nem lehet valaki primitív hogy lenézi a másik igényeit"

    Most komolyan, szerinted bármelyik x megapixeles mobil által készített kép akár csak megközelíti egy olcsó digitális gép minőségét?
    Lehet rá igényed, de ne csodálkozz, ha ezért megmosolyognak, hisz az egész mobil kamerás történet parasztvakítás, amit a gyártók azért találtak ki, hogy megvedd a terméküket. Pedig igazából egyik sem alkalmas normális fotózásra, csak élményfotó készítésre, arra meg mindegyik tökéletesen megfelel.

    "De ez tényleg off volt, én csak kijavítottalak a külső programra vonatkozóan hasonlóan erélyes fellépéssel ahogy te kommunikálsz."

    Én ezt írtam: "Vagy neked elég, ha összevissza rámásolsz pár zenét és videót, de a névjegyzéket és a naptárat, meg egyéb dolgokat el is felejthetjük? (Mondjuk a készülék leírása alapján a médiatartalom felmásolásához is szükséges az említett alkalmazás.)"

    Ebben mi az erélyes és mit is kell kijavítanod rajta?
    Amit írtam az a Samsung álláspontja, én is ott olvastam, ha szerinted nem igaz, amit én is gyanítok (amire a mondat elejéből te is rájöhettél volna), akkor a panaszoddal fordulj a Samsung-hoz, ők vezetik félre a vásárlót, nem én.

    =======

    Lirion:

    "Azt ismerd el, hogy félremagyarázol, hogy neked legyen igazad."

    Rád is vonatkozik, ha nem tetszik, fordulj a Samsung-hoz, én csak azt írtam, amit ott olvastam, egyetlen betűt nem változtattam, direkt beidéztem a szöveget.

    " Mellesleg csak úgy szólok, hogy igen-igen sok telefon van a piacon, amit ingyen el lehet hozni ugyanolyan feltételekkel, ahogy az iphone-t lehet 200$-nak kb."

    Ha ingyen nem is de 900 Ft-ért te is elviheted a T-Mobile-tól :)

    "dehát ferdíteni kell, meg előfizus árakat kell független árakkal összehasonlítani, mert az úgy fair, ugye?"

    Nem ferdítettem.
    Gondolom az 5-10 dollárt előfizetéses árra mondtad, erre fogtam magam és megnéztem mit kapsz a T-Mobile-tól ennyiért itthon.
    Gyakorlatilag semmit, erre írtam a Nokia 1209 amit 9.900 Ft-ért kapsz meg.
    Szóval nincs itt ferdítés, csak a részedről sértett vagdalkozás.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Remittenda #101 üzenetére

    "Ezt hol kell rajta beállítani?"

    Preferences/Advanced/Copy files to Itunes Music folder when adding to library

    Kiveszed a pipát és nem hoz létre saját mappaszerkezetet, minden marad ott ahol eredetileg volt, az iTunes mappában csak az adatbázis jön létre.

    "+1: ha manuális módban van (nincs automata szinkronizálás) akkor több géppel is tudom használni az ipod-ot, iphone-t? (nem jogvédett zenét) pl. munkahelyi gép és otthoni?"

    Igen és nem.
    A névjegyzéket, naptárat stb. több gépen is szinkronizálhatod, de sajna a médiatartalmat nem. (Át lehet verni, hogy másik gépen is ugyanaz az iTunes van, de ezt csak hackkel.)

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ulkesh #93 üzenetére

    tudom, hogy gondod van vele, pontosan ezt írtam én is. ahogy nekem (ahogy gyanítom a felhasználók 99%-ának) sincs szükségem a szomszéd sufnijából előásni a microSD konvertert, mert itt van az asztalon, a kártyaolvasóban. de ha az jobban tetszik, akkor a kábel is itt van, hogy mass storage módban is tudjam használni a készülékeimet.
    (a dokkolót amúgy sosem értettem... teljesen felesleges lenne, ha működne normálisan a BT a gépben, vagy esetleg a wifin keresztül, bár a BT elterjedtebb jelenleg szinkronizáláshoz).

    fogalmazzunk úgy, hogy nem értetted meg miről beszélek. nem mondtam egy szóval sem, hogy ékezetes betűkről van szó (azok tökéletesen mennek). de próbáljunk meg pár klasszikus kínai írásjegyet, japánt, vagy akár még sima kínait is. van, ami jól megjelenik, de van olyan is, ami nem. pedig a lejátszó meg tudná jeleníteni őket, csak az id3tag hibájából nem megy. remek találmány ez, csak kár, hogy más formátumban kicsit jobban meg van oldva (lásd: ogg)

    ja, én egy gombnyomásra azt hallgatom, amit akarok. lehet, hogy neked ez újdonság, de én csak a kedvenc számaimat tartom a lejátszón. jobban mondva csak jó zenét, ami nekem tetszik. azt meg a gép ha vért ízzad sem tudja kitalálni, hogy mihez van hangulatom, hacsak nem tud gondolatot is olvasni. nincs rá igényem, hogy nekem szortírozza a _lejátszó_ a zenéimet, mert én már megtettem egyszer úgy, ahogy nekem tetszik. általában amúgy is egész albumokat hallgatok, és azt adom hozzá, amit éppen akarok. ehhez pedig egyetlen dolog kell: "fájl hozzáadása menüpont" ;) megint elkövetted azt a hibát, hogy lehurrogsz egy olyan miatt, amire nekem nincs igényem. ez kedves dolog, csak semmi értelme. én is mondhatnék rád mindenféle jelzőket, amiért olyan felesleges dolgokat használsz, amiket...
    és hidd el, hogy nem kevés embernek van igénye arra, amire nekem. ezért is futnak mai napig jól a foobar2000 és hozzá hasonló lejátszók is.

    de ezt a szűzen berakom a kártyát és újra felmásolom rá feladatot egy kártyaolvasóval, vagy usb kábellel mass storage módban is megoldható simán, szóval...

    mint írtam (csak látom hiába, mert nem igazán jutott el hozzád), a kontaktokat szoktam szinkronizálni (illetve nem is, hanem biztonsági mentést csinálni róluk). a naptárt csak telefonon tartom, feladatok dettó, ilyen pocketmoney jellegű programok meg aztán... :) erre a részre akár ne is válaszolj, ha a többire akarnál is, mert semmi értelme szerintem. más emberek, más igények. attól még hogy nem szinkronizálom szét a telómat naponta, még a számomra hasznos funkciókat kihasználom. de nem sorolom fel őket, mert az ilyesmikből lesz a flém...

  • Lirion

    addikt

    válasz Ulkesh #104 üzenetére

    "Rád is vonatkozik, ha nem tetszik, fordulj a Samsung-hoz, én csak azt írtam, amit ott olvastam, egyetlen betűt nem változtattam, direkt beidéztem a szöveget"
    Erre meg már írtam, hogy a mobile-review-n tesztelték és fájl átmásolásához nem kell program. Olvasd vissza, ha úgy gondolod, hogy a "nem kell hozzá buzi itunes" szövegrészemben (amiből indult a 'kell-e program vagy sem' vita) volt bármi említés is szinkornizálásról, backup készítésről és rájösz, hogy nem volt, csak fájl másolásról volt szó, ahhoz nem kell program, de te magyarázod, hogy szinkronizálás meg ilyen funkció meg olyan. Csak azért is neked legyen igazad...

    "Gondolom az 5-10 dollárt előfizetéses árra mondtad, erre fogtam magam és megnéztem mit kapsz a T-Mobile-tól ennyiért itthon."
    Jahogy csak t-mobile van itthon, értem én, a vodát meg pannont már meg se nézzük, nehogy kiderüljön már, hogy mennyi telefont lehet ingyen meg 20 ft-ért elvinni két éves előfizuval. Arról meg én nem tehetek, hogy a T drága, így jár, aki oda megy hozzájuk.

    "Nem ferdítettem."
    Hogy a viharba ne ferdítettél volna, nem ég le a bőr a pofádról, mikor ilyeneket elküldesz? Hogy lehet összehasonlítani egy DOMINOS árat egy 2 ÉVES HŰSÉGŰ HAVI 18000 FT-OS árral??? :Y Hát mi ez, ha nem ferdítés? Ha fair akarnál lenni, akkor leírnád, hogy az említett nokia 9900, míg az iphone 8gb 134990 ft, de te inkább megmásított a valós dolgokat és leírsz olyanokat, hogy az említett nokia árát előfizetéssel értik az olvasók és be is nyelik a kamut, ha nem néznek utána a T oldalán.

    "Vagy neked elég, ha összevissza rámásolsz pár zenét és videót, de a névjegyzéket és a naptárat, meg egyéb dolgokat el is felejthetjük?"
    Nekem pl. bőven elég, a számítógépet nem a napi teendőim megszervezésére használom, backupot a telefonom meg tud magától is menteni, program nélkül a névjegyzékről, naptárról szépen a memoria kártyára. Szoftfrissítésnél is így csináltam és semmilyen adatom nem veszett el. Hoppá. Na erre mit lépsz?

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Lirion #107 üzenetére

    "Jahogy csak t-mobile van itthon, értem én, a vodát meg pannont már meg se nézzük, nehogy kiderüljön már, hogy mennyi telefont lehet ingyen meg 20 ft-ért elvinni két éves előfizuval. Arról meg én nem tehetek, hogy a T drága, így jár, aki oda megy hozzájuk."

    Már ne haragudj, de lényegtelen hülyeségeken lovagolsz.
    Nem az a lényeg, hogy 9000 Ft, vagy 0 Ft az említett Nokia, hanem az, hogy szerinted az iPhone ugyanannyit ér, ami egy falrengető baromság. (De nyugodtan hozhatsz példát, hogy melyik smartphone-t adja ingyen, vagy 10.000 Ft alatt bármelyik magyar szolgáltató. De írhatsz olyat is ami 2 év hűséggel olcsóbb mint az iPhone /27.990 Ft/)

    "Nekem pl. bőven elég, a számítógépet nem a napi teendőim megszervezésére használom, backupot a telefonom meg tud magától"

    Vagyis nem használod ki a készülék teljes lehetőségét, vaohhh, mintha erről írtam volna.
    "Vagy neked elég, ha összevissza rámásolsz pár zenét és videót, de a névjegyzéket és a naptárat, meg egyéb dolgokat el is felejthetjük?"

    A legtöbb ember a napi, heti teendőit nem a mobilon pötyögi be és a névjegyzéket sem elsősorban ott menedzseli, no meg jó pár alkalmazás van még ami szinkronizál a desktop változatával. Ha neked elég az amit a mobillal elérsz, az a te dolgod.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Parosz

    tag

    válasz Lirion #107 üzenetére

    Azért a havi 18000ezerért 600 percet, 3Gb-ot és több száz sms-t kapsz!!
    Miért olyan nehéz ezt felfogni??
    Senki nem kényszerít erre a csomagra. Ha te csak 100 percet beszélsz egy hónapban akkor 80 ezerért elviheted és a havidíj csak 2500 FT. Így kerül legtöbbe előfizuval.

    Vagy ha 300 percet 2Gb-al akkor havi 10 ezer és úgy ugye 30e a készülék. A 130ezres dominós ár az pont az olyan embereknek való, akik saját pénztárcájuk ellenségei.

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz Ulkesh #111 üzenetére

    "Vagyis nem használod ki a készülék teljes lehetőségét, vaohhh,"
    Igazad van, a telefonon nem lehet a naptárba írni semmit, még billentyűzete sincs, arra csakis a gép szolgálhat, amivel szinkronizlni kéne a telefont, én kérek elnézést, mekkora hülye vagyok, hogy azt hittem, hogy a telefonon készített naptár bejegyzéseim valósak. Most már hála neked tudom, hogy nem azok, mert azt a gépen lehet csak elkészíteni. Mint ahogy azt is tudom most már, hogy amit backupot a telefon ment a memoira kártyára szintén csak kamu fájl, mert azt is a gépen kell elkészíteni, értem én.

    "A legtöbb ember a blablabla"
    Ne nyilatkozz már mások nevében, sokszor bebizonyítottad, hogy hamis információkat írsz, nem kéne még ilyenekbe is beleugranod. Vagy ha nem bírod ki, hogy ne tekints mindenkit hasonló igényűnek, mint amilyen te vagy, adj egy piackutatásról szóló linket, ahol ez a fő témakör, vajon az emberek hol menedzselik a névjegyzéket meg a napi teendőiket.

    "Nem az a lényeg, hogy 9000 Ft, vagy 0 Ft az említett Nokia, hanem az, hogy szerinted az iPhone ugyanannyit ér, ami egy falrengető baromság."
    Már megint ferdítesz és még hazudsz is, mert a baromságaidat tényként más személy véleményeként állítod.

    "De írhatsz olyat is ami 2 év hűséggel olcsóbb mint az iPhone /27.990 Ft/"
    Nokia 6210 navigator 1 ft 2 évvel vodánál (ez ingyennek számít a kerekítés miatt ugye), htc touch diamond 19980, samsung omnia 29970.

  • Remittenda

    aktív tag

    válasz Ulkesh #105 üzenetére

    [I] "Ezt hol kell rajta beállítani?"

    Preferences/Advanced/Copy files to Itunes Music folder when adding to library

    Kiveszed a pipát és nem hoz létre saját mappaszerkezetet, minden marad ott ahol eredetileg volt, az iTunes mappában csak az adatbázis jön létre [/I]

    Jaaaaaah. Rosszul értettem ezek szerint. Én azt hittem, hogy magán a telefonon lehet sima könyvtár struktúrával használni... :DDD

    Thx.

    [ Szerkesztve ]

    "Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Lirion #113 üzenetére

    "Igazad van, a telefonon nem lehet a naptárba írni semmit, még billentyűzete sincs"

    Gondolom nem érthető a különbség a lehetőség és a teljes lehetőség között számodra.
    Elég sok embernek gáz a mobilon pötyörészni, főleg, ha nincs qwerty, de ha van akkor is egyszerűbb az asztali gép naptárába jegyzetelni, főleg, ha ezeket más kollegákkal is meg kell osztani.

    "Már megint ferdítesz és még hazudsz is, mert a baromságaidat tényként más személy véleményeként állítod."

    Igen, ez a vélemény egész pontosan a Tied volt:

    "Mellesleg ez is jól mutatja, hogy mennyire értéktelen kacat az iPhone, ha a 4 gigát is elvennék, akkor maradna egy 5-10$-s alapár, az már megfelelő lenne a telefonért."

    "Nokia 6210 navigator 1 ft 2 évvel vodánál (ez ingyennek számít a kerekítés miatt ugye), htc touch diamond 19980, samsung omnia 29970."

    És még én ferdítek :))

    2 év hűséggel és 2 év tarfaváltási hűséggel (ahogy az iPhone-t is kapod 27.990-ért):
    Nokia 6210 - 36.990 Ft
    HTC Diamond - 49.980 Ft
    Samsung Omnia - 69.990 Ft

    Az általad írt árak a D kategóriában vannak ami 2 év hűséget, 2 év tarifaváltási hűséget és egyedi elbírálást jelentenek (ez általában már legalább 2-3 éves előfizetéses szerződés és havi 15-20 eFt-os havi forgalom után jár.)
    Szóval akkor ki ferdít itt?

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Remittenda #114 üzenetére

    "Jaaaaaah. Rosszul értettem ezek szerint. Én azt hittem, hogy magán a telefonon lehet sima könyvtár struktúrával használni..."

    Ez sem lehetetlen. Használd a dTunes, vagy a PWNPlayer lejátszót a gyári helyett.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • webdeejay

    aktív tag

    válasz Ulkesh #115 üzenetére

    nem akarok belekeveredni a vitába, de a vodánál 1 év után akármilyenre válthatsz tarifacsomagot. az egyedi elbírálás meg annyit jelent, hogy leellenőrzik, hogy ők vállalnak-e azzal kockázatot, hogy neked odaadják a készüléket havi 12 rugóért, és hogy biztosan fizetni fogod-e. de minimálbér mellett ki megy be venni egy htc-t? :F

  • RenegadeC2

    aktív tag

    válasz webdeejay #117 üzenetére

    Te is beneveztél a szóf*sás Olimpiájára? :DDD

    Ez nem neked szól hanem a többi Olimpikonnak:
    ON hozzászólásokat mikor olvashatunk? Csak mert pl. nemrég vki feltett egy ON kérdést, de vagy a kutyát nem érdekelte vagy elveszett a sok "élmény" között :U

    https://copy.com?r=wQUd20

  • Polllen

    nagyúr

    válasz webdeejay #117 üzenetére

    Máglyára!!!! This is mednessz!

    Bocs, csak végigolvastam a topicot :))

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Lirion

    addikt

    válasz Ulkesh #115 üzenetére

    "Az általad írt árak a D kategóriában vannak ami 2 év hűséget, 2 év tarifaváltási hűséget és egyedi elbírálást jelentenek (ez általában már legalább 2-3 éves előfizetéses szerződés és havi 15-20 eFt-os havi forgalom után jár.)"
    Fejezd már be a hazudozást, ha nem tudsz vmit minek kell mindjárt ideköpni vmi ostoba fantazmagóriát? Még ahhoz sem veszed a fáradtságot, hogy utánanézzél:

    "B", "C", "D" kategóriákra vonatkozó feltételek: A készülékek 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával, 1 éves tarifamegtartással választhatóak. A díjcsomag váltás másik előfizetéses tarifacsomagra az akciós készülék megvásárlásától számított 12 hónapon belül nem lehetséges. Az első évben történő tarifacsomag váltás, illetve a szolgáltatásnak az előfizető oldalán felmerülő okból történő szünetelése, korlátozása, felbontása esetén 39.990,-Ft kötbér fizetendő (utóbbi esetekben a kötbér a feltételes kedvezmény összegén felül fizetendő).
    D kategória:
    Vodafone Fix 12000 Vodafone Fix 15000 Üzleti FIX 10000 Üzleti FIX 12500 Üzleti FIX 15000 Üzleti FIX 30000 Üzleti FIX 50000 Európa tarifa Vodafone Presztízs Vodafone Presztízs Fix Vodafone Internet 10G6 Vodafone Multimédia 15000 Vodafone Multimédia 15000 onnet

    A teljesség miatt még hozzáteszem, hogy a 27990 ft-s iphone 3g relax 500-ban havi 11500 ft (500 perc), míg a voda fix 12000 (havi 630 perc), az európa tarifa pedig 3123 Ft. Ezek valóban havi 15-20 eFt-os havi díjak.

    A többi mellébeszélésedre inkább nem reagálok, élj nyugodtan a saját kis képzeletvilágodban és hidd el bátran, hogy amiket leírsz, igazak.

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Lirion #120 üzenetére

    "Fejezd már be a hazudozást, ha nem tudsz vmit minek kell mindjárt ideköpni vmi ostoba fantazmagóriát? Még ahhoz sem veszed a fáradtságot, hogy utánanézzél:"

    Ha nem tudsz valamit, akkor nem kéne így csapkodnod.

    Leírtam, hogy mi a D kategória, ha nem hiszed hívd fel az ügyfélszolgálatot és ne csinálj magadból végképp hülyét.
    Én 6 éve vagyok a Vodánál és nem vehetem igénybe a D kategóriát, mert nincs akkora a havi forgalmam.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Lirion

    addikt

    válasz Ulkesh #121 üzenetére

    Ha mondjuk elolvastad volna, amit írtam, akkor látnád, hogy rosszak az infomrációid a D kategóriát illetően.
    Mellesleg bátyám igénybe vehetett D-s csomagot úgy, hogy magányszemélyként új előfizető lett, na most akkor hogy is van ez?

  • webdeejay

    aktív tag

    válasz RenegadeC2 #118 üzenetére

    nyahaha de vicces :DD

    Pollen: ja köszi :D annyit még nem tettem, hogy máris máglyára kerüljek :))

  • Puma K

    veterán

    válasz vehement69 #38 üzenetére

    Növéremnek és barátjának havonta 40-50k Ft-os telefon számlájuk volt. Most hogy mind a ketten vettek iPhone-t olyan csomagban mint te 25-30k-ra csökkent a számlájuk :Y
    Pedig mióta meg van nekik mindig neteznek és töltenek ezerrel na meg majdnem dupla annyit telefonálnak.

    Én is vennék legszívesebben, de kártya függetlenül... de akkor meg nincs olyan kedvezményes csomagom mind telefonálásra/sms-ezsére/netezésre mint amilyenben lehet venni a ténél...

    Vajon fognak valamit csökkenteni az árakból jövőre? Vagy tartják ezt ameddig még menő az iPhone.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Kicker

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Van alternatívája ennek a telónak? Én most arra várnék, hogy pannonnál megjelenjen, emberi áron, kedvezményekkel valami...
    Igazából nekem nagyon tetszik, gyors is, mindent tud, mi kell még??

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Kicker #126 üzenetére

    pannonnál iphone nem lesz, ami meg esetleges alternativa, az winmo platformú....

    I humbly and respectfully decline™

  • Kicker

    senior tag

    válasz Magnum_ #127 üzenetére

    Tuti hogy nem lesz? És egy független iphone meg nem lenne teljesértékű pannonos kártyával?

    Mi az a winmo?

    :B

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Kicker #128 üzenetére

    kártyafüggetlen etljesértékü lenne P-s kártyával (söt a T-mobilnál már van Domino csomagban, kb annyiba kerül, mint a külföldröl szürkeimportált független és van legalább rendes garancia- különböző függetlenítési módszerek vannak,de az nem ide tartozik )
    a winmo alatt Windows Mobile platformot értek.

    hát, ha lenne iphone Pannonnál, én is vennék, hidd el, de nem lesz, mostanság, az fix.

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • Kicker

    senior tag

    válasz Magnum_ #129 üzenetére

    Kösz a tájékoztatást!

    Miért vagy ennyire biztos abban, hogy nem lesz pannonál? Én olyan nyárra tervezném egy ilyen teló beszerzését, vagy tavasz sem lenne rossz...

    mit tud a Winmo? gondolom az nem apple-re van... :) és van olyan gyors mint az Iphone? Esetleg jobb?

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Kicker #130 üzenetére

    T-mobile-al van kizárólagos szerződése, de itt az oldalon utána tudsz ezeknek olvasni. Mindennek. a WinMo kontra Iphone-ról nem írok, mert megjelennek a userek, és ölni fogják egymást, mint a Vw kontra Opel esetében. (annyit irok, nekem volt régi iphone-om, és semmi sem gyorsabb annál jelenleg, egyébként a winmo nekem nem kellene, de sok alkalmazás van arra is)

    olvass utána a dolgoknak.

    de amugy a Nokia 5800 jo alternativának tünik, nem tudom lesz e P-nál, de a fügegtlen ára is még lejjebb fog menni.

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • Kicker

    senior tag

    válasz Magnum_ #131 üzenetére

    Ez a nokia 5800 nem rossz, mintha keskenyebb lenne mint az iphone.

    Köszi mégegyszer!!!
    :R

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

  • arkades

    aktív tag

    válasz Magnum_ #131 üzenetére

    Az a kizárólagos szerződés egy év időtartamra szól. Bog-tól van az információ.

    Каждый дрочит как он хочет.

Új hozzászólás Aktív témák