Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Divinity

    őstag

    válasz CptAdamica #30 üzenetére

    Már idén 200e fölött lesz szvsz a 6T. :)

    Én OP6-ot használok de a "HTC-s táborral" kell egyet értsek. Volt HTC-m (Desire HD, One X, M8 és egy darabig 10). OnePlus vonalon volt One, 2, 5T és most 6. Mind a két oldalnak megvannak az előnyei és hátrányai. Igen a HTC drágábban mozog mint a OnePlus, minden drágábban mozog mint a OnePlus. Ellenben a HTC anyaghasználatban és multimédis tartalom fogyasáztásba, készítésben toppon van. Sebességben nekem egyikkel se volt bajom soha (bár én nem 5 éves készülékeket használtam. ;] ) Az U12+ mellett csak azért nem döntöttem mert nem tetszik, ennyi. A Sense a stock android után számomra a legmegnyerőbb rendszer. Volt S8-am is, soha többé nem veszek Samsungot. Mind a két gyártó maga módján jó készülékeket rak le az asztalra, olyanokat amiket élvezet használni. Lehet, hogy kevesebb "innovációval" dolgoznak mint mások de amit cisnálnak annak a végeredménye jó lesz. Kicsit elkalandoztam.. A HTC pont annyival kerül többe a OnePlus eszközöknél amennyivel többet nyújt. Az más kérdés, hogy valakinek az Op5 kamerája(ami amúgy szörnyű) megfelel és nem éri meg neki a felárat a dolog.

    return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

  • Divinity

    őstag

    válasz takysoft #32 üzenetére

    Olcsó, műanyag, de gyors és megbízható.

    Az utolsó két ponttal nézz be a topikjába. :)) Nagyon sok a panasz rá itt is és külföldi fórumokon is.
    Úgy látom nem igazán nézel utána a dolgoknak.

    [ Szerkesztve ]

    return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Új hozzászólás Aktív témák