Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz dabadab #725 üzenetére

    +(#722) dabadab :
    Miért is kellene észrevennem magam? Mi értesz azalatt, hogy nem veszem magam észre?
    Korábban is világosan leírtam az érzéseimet és a véleményem erről, ha Neked ez nem tetszik, vagy nem értesz vele egyet, lelked rajta, de KIKÉREM MAGAMNAK AZ OSTOBA HOMOFÓB JELZŐT!!!
    Eddig próbáltam türelmes és megértő, nyugodt és finom lenni, de most, hogy le lettem ostobázva, kissé kihoztál a sodromból...!
    Magyarázd el nekem, hogy miért kellene egyet értenem veled!!! Magyarázd el, miért vagyok ostoba akkor, amikor kifejtem a véleményem egy olyan dologgal kapcsolatban, ami normális esetben természetellenes és társadalmilag káros? Miért kellene nekem bármilyen módon is megváltoztatni a véleményem azért, mert a melegek követelik? Ki vagy Te, hogy engem leostobázz, mert nem vagyok oda az öteltért, hogy a csapból is a homoszexualitás follyon??? Kiváncsian várom a válaszod!!!

    (#728) fordfairlane: +1!

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák